verze pro tisk

V Hloubětíně vznikla nová relaxační zóna

21. listopad 2013

V městské části Praha 9 vznikla v minulých měsících nová relaxační zóna, která bude sloužit v volnočasovým aktivitám zdejších obyvatel. Na revitalizaci oblasti se podílela společnost JRD, která v tuzemsku patří k nejvýznamnějším developerům. V blízkosti samotného parku vzniká pod její záštitou projekt Park Hloubětín, v jehož rámci budou realizovány energeticky pasivní bytové domy. Jedná se o moderní novostavby Praha, které splní ty nejvyšší nároky na kvalitní bydlení.

Revitalizace okolí hraje v rámci projektu Nové byty Hloubětín významnou roli. Kdo by také ostatně chtěl bydlet v novostavbě, jejíž okolí by nebylo zrovna lákavé pro vycházky, sportovní aktivity a odpočinek. Právě z tohoto důvodu zde vznikla zmíněná relaxační a sportovní oblast. Nachází se na místě bývalého, ještě nedávnou zcela zdevastovaného areálu u Hořejšího rybníka.

Nové stezky pro pěší i cyklisty

Nový park se může pyšnit spoustou zeleně. Vede jím také cyklostezka, která vede na místě bývalé železniční vlečky. Je zapojena do celkového systému cyklotras. Dále v parku vznikly nové pěší stezky, které jsou ideální pro procházky s dětmi a zvířaty. Součástí rekonstrukce oblasti byla také renovace Kejřova mlýna, která byla pod drobnohledem památkářů a je tak z historického hlediska zachována i pro příští generace.

Ideální místo pro bydlení rodin s dětmi

Park je významný pro budoucí majitele bytů, kteří si je pořídí v rámci projektu Nové byty Praha 9 - Park Hloubětín. Díky tomu si totiž budou moci v klidu odechnout, případně zasportovat, aniž by museli cestovat nějak daleko ze svých domovů. Pakliže i vy chcete bydlet v této příjemné oblasti, navštivte webové stránky společnosti JRD a informujte se o možnosti pořízení bytu z projektu Park Hloubětín.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!