verze pro tisk

Vizitky rychle, kvalitně a levně

10. červen 2011

Začali jste s podnikáním, a přemýšlíte, kde si nechat vyrobit své vizitky? Chcete vizitky rychle, levně, ale přitom kvalitně a s originálním vzhledem? Rádi byste měli možnost si celou vizitku navrhnout sami? Pak navštivte mnou vyzkoušeného výrobce vizitek novevizitky.cz

Vizitky od spolehlivého dodavatele

Přibližně před třemi měsíci jsem řešila, kde nechat vyrobit vizitky pro svou novou firmu. Internet je doslova zaplaven společnostmi, které se výrobou vizitek zabývají. Mé požadavky byly asi podobné, jako vaše. Rychlost, rozumná cena, dobrá komunikace s firmou a příjemný design. Nakonec jsem si z té záplavy vybrala společnost novevizitky.cz. A neudělala jsem chybu. Společnost má mnoho referencí, na trhu funguje více než 10 let a za tu dobu mají desítky tisíc spokojených klientů. Navíc dodavatel skutečně tiskne vizitky ve vlastní tiskárně, nepředává je k tisku jiné společnosti.

Vizitky do 24 hodin

Další, co mě přesvědčilo o tom, nechat si vyrobit vizitky u firmy novevizitky.cz byla rychlost. Nejen co se týče dodání, ale i to, jak rychle jsme se dokázali domluvit. Jednoduše jsem poslala poptávkový formulář, a ještě týž den mě pracovníci kontaktovali, a doporučili mi, jak mám postupovat. Návrh vizitek jsem odeslala mailem (ale můžete použít i Úschovnu), a do 24 hodin byli hotové. Domů mi pak přišli Českou poštou.

Musím ocenit, že jsem si nemusela složitě řešit návrh vizitek. K dispozici je na stránkách novevizitky.cz zkušební verze programu, který jsem si zdarma stáhla, a díky stovkám šablon si vybrala pro mě tu pravou.

Vizitky za rozumnou cenu

Cena vizitek byla velmi přijatelná. Záleží samozřejmě na tom, jak má vaše navštívenka vypadat. Budete-li požadovat standardní velikost 90x50 mm, bude vás stát jedna vizitka maximálně 0,99 korun. Navíc je jedno, jestli si necháte vizitky udělat barevné nebo černobílé, nebo budete požadovat několik vzorů. Cena se odvíjí od množství objednaných kusů. Novevizitky. cz také nabízejí doplňující služby k tisku - laminování, oboustranný tisk, kulacení rohů apod.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!