verze pro tisk

Zámecké zahrady- nové pozemky na prodej v okolí Prahy

5. červenec 2011

Najít volnou parcelu, na níž si budeme moci postavit svůj vysněný dům, není nic snadného, navíc pokud tuto parcelu chceme mít v Praze nebo jejím blízkém okolí. Naštěstí tu stále jisté možnosti jsou, je však potřeba vědět, na koho se obrátit.

Parcely v krásné lokalitě nedaleko Prahy

Developerská společnost Crestyl nabízí zájemcům o nové parcely pro stavbu rodinných domů výtečnou lokalitu. Jedná se o pozemky Praha v oblasti Zámecké zahrady. Tato nově vznikající ulice se nachází v obci Vysoký Újezd nedaleko Prahy. Hlavní město je vzdáleno jen přibližně dvacet minut pomocí hromadné dopravy. Již tento fakt naznačuje, že se jedná o velmi lukrativní oblast, která je výborným řešením pro lidi, kteří chtějí mít kontakt s Prahou a zároveň hledají poklidné místo pro život. V obci Vysoký Újezd je dobrá občanská vybavenost, nechybí zde pošta, radnice, školka a škola.

Zámecké zahrady byly vytvořeny ve spolupráci s přední architektkou

Developerský projekt Zámecké zahrady byl navržen spolu s významnou českou architektkou Barborou Škorpilovou. Nově vznikající ulice jsou zde formovány jako designové prostory, v nichž nechybí dostatek zeleně, příjemné uliční osvětlení, zvýšené křižovatky pro větší bezpečí obyvatel a další architektonické prvky, které zkvalitňují život a bydlení.

Parcely v oblasti Zámecké zahrady jsou již nyní plně připraveny na výstavbu, nechybí zde přípojky na elektřinu, kanalizaci, vodu a plyn.

Společnost Crestyl nabízí kromě těchto parcel i rezidenční a kancelářské prostory. Dnešní novostavby v Praze jsou ve velké míře uskutečňovány právě díky této developerské společnosti. Společnost také realizuje i další stavby po celé České republice.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

bArWCbC549JW

čtvrtek, 13. listopad 2014
20:05

Mili, je1 se ani nedivedm, že by lidem nevadilo dředvějšed ukončened. Od podslenedho duelu a pak zvle1ště po Vladkově odchodu to rostlo předmo geometrickou řadou. Vždyt čedm vedc se tam ti lide9 rozkouke1vajed a vybarvujed, tedm vedc je vidět, co to je za odpad. Už to, že je vybrali do voleb, se Primě nepovedlo a ted ještě ty podvody, manipulace, nadržove1ned největšedmu hnoji ve vile, je jasnfd, že toho lidi majed tak akore1t. Podle mě se už většina dedve1 spedš ze setrvačnosti, je1 taky. Snad ještě, kdyby se šte1b pochlapil a konečně poslal Hradila tam, kam patřed, to je z vily zpět do žumpy, odkud vylezl, by to mohlo zase lidi trochu vedc chytit. Ale šte1b se tomu z nějake9ho důvodu zuby nehty bre1ned, takže to zazdedve1 čedm de1l tedm vedc. Duel byl hodně přes če1ru a u hodně dive1ku pověstne1 podslened kapka. Tote1lned debakl.


posted by: bArWCbC549JW (l4v7w79p(a)outlook.com) [Odpovědět]

g18dMce7XtrE

čtvrtek, 17. listopad 2016
15:47

Thank you, Sara Joy. I think you are right. These losses, however small or gigantic they feel like at the time and years after the fact, alter us, and I think for the better. I think by going through these things, by feeling the depths of loss of whatever nature, we are forced to become bigger thinkers and bigger thankers. That latter one is not a word, but I kind of like it Thank you for your support, and eneueragomcnt.


posted by: g18dMce7XtrE (lya1ppg9(a)outlook.com) [Odpovědět]