verze pro tisk

Zimní úklid okolí vašeho bydliště: Bude letos město potřebovat zimní techniku?

17. leden 2014

O úklid veřejných prostranství se stará město. Vaší povinností je pouze zajistit, aby byl v zimě ve schůdném stavu chodník, který se nachází před vaším domem. Letošní zima však zatím probíhá tak, že možná ani nebude zapotřebí se o komunikace nějak výrazně starat. I tak je dobré vědět, jak je na tom vaše město s případnou komunální technikou.

Komunální technika v zimě

Města používají k úpravě chodníků a silnic nejrůznější sypače. Ty vyrážejí do ulic hlavně ve chvíli, kdy mrzne a hrozí náledí, případně pak v zimě padá sníh. Pokud je komunální technika na dobré úrovni, je schopna velmi efektivně a rychle spravovat místní komunikace, takže se pak můžete bez problémů vydat na cesty z domova, aniž byste riskovali, že se cestou přizabijete v autě nebo na chodnících poté, co uklouznete.

K čemu se komunální technika využívá v dalších obdobích

Komunální technika je samozřejmě hojně využívána i v dalších ročních obdobích, tedy nejen v zimě. V zimních měsících je jí ale zapotřebí nejvíce. Docela dost se pak používá také na jaře, kdy slouží k jarnímu úklidu poté, co opadne poslední sníh. Dalším výrazným pomocníkem je komunální technika také na podzim, kdy jsou ulice a chodníky mnohdy doslova zaváté spadaným listím ze stromů.

Komunální technika Multicar

Pokud se právě vy staráte o komunální techniku, případně ji sháníte, doporučoval bych zvolit komunální vozidla a další techniku značky Multicar. Tato značka je známa snad každému z vás. Dnes vyrábí velmi spolehlivou techniku, která je co do kvality srovnatelná s mnoha světovými značkami. S komunální technikou Multicar je radost pracovat.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

9tq0SJcoUbW

pátek, 14. listopad 2014
08:30

Nagyon tetszik :) FĹ‘leg a szednei fogatk meg :)Nekem is az volt a legnagyobb gondom a technike1val, hogy ake1rmit csine1ltam, nem sikerfclt szimmetrikus darabokat alkotni... kedse9rletnek nem volt rossz, de nem hiszem hogy ke9szedtene9k me9g ilyet.


posted by: 9tq0SJcoUbW (je1bgx6v(a)outlook.com) [Odpovědět]