verze pro tisk

Betonový plot s ozdobnou mřížkou

7. srpen 2012

Přemýšlíte o novém plotu kolem vašeho domu? Existuje mnoho druhů oplocení, ze kterých si můžete vybírat. Vaše volba bezpochyby závisí na několika faktorech. Jedním z nich je materiál plotu, dále tvar a výška, konstrukce, barva a v neposlední řadě také cena. Máte-li zájem o okrasný kvalitní plot s dlouhou životností, mrkněte na www.betonoveploty.net a pořiďte si betonový plot.

Betonové ploty jsou nenáročné na údržbu a mají velmi dlouhou životnost. Betonový plot se velmi jednoduše sestavuje, je kompletně rozebíratelný a navzdory materiálu je esteticky velmi působivý. Plot je sestaven z koncových a průběžných sloupků, mezi které jsou vsunuty betonové desky. Každý plotový dílec je vysoký 50 cm, jejich skládáním na sebe dosáhnete požadované výšky výsledného plotu.

V dnešní době můžete vybírat z celé řady moderních designů, plotové desky jsou rovné, rádiusové se vzorem štípaného kamene, cihel a mnoha dalších variant a kombinací. Pokud si potrpíte na okrasný plot, pořiďte si betonový plot s ozdobnou mřížkou.

Základní barvou betonového plotu je barva betonu - šedá. Pokud chcete zbarvení plotu sladit s odstínem domu, můžete betonový plot jednoduše natřít fasádní barvou. Tím dosáhnete maximální harmonie domu a plotu. Novinkou v sortimentu betonových plotů je plot v barvě pískovce.

Nemáte-li čas či dostatek zkušeností, abyste plot stavěli sami, nechte si ho postavit od profesionálů. Betonoveploty.net vám nabízí kompletní servis od prodeje až po montáž, zkrátka dostanete betonový plot na klíč. Kvalita betonového plotu je zaručena certifikovaným betonem stálého složení, ze kterého je plot vyroben. Díky tomu je betonové oplocení odolné vůči dešti, sněhu, mrazu, zkrátka všem povětrnostním vlivům a životnost takového plotu dosahuje až několik desítek let. Zaujal vás betonový plot? Pořiďte si ho i vy!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

ZXeQwg6oT9ot

pátek, 14. listopad 2014
00:44

Zdravedm, Deniso.Je1 se připojuji k Vašedm krokům proti firmě Bezreklamky a mohu i zkopedrovat jejich e-mail na moji okamžitou rekaci, aby zrušili VŠE!!!!! Někdy ve čtvrtek,21.6.2012 jsem zareagovala na Vfdzvu pro majitele tohoto auta . Včera mi telefonovala na mobil prfd ředitelka firmy Bezreklamky. V te9 době jsem hleddala 4letou vnučku, ktere1 byla v re1ži.Poře1dně jsem neslyšela,takže jsem hovor urychlovala, občas nerozuměla, a rozhodně jsem nepovažovala rozhovor a nějakou předběžnou telefonickou domluvu za ze1vaznou smlouvu. Natož za DOGMA. Nehledě na to, že mi dotyčne1 ředitelka až v ze1věru řekla, že me1m uhradit če1stku 3.390,-Kč do 28.6.2012, a že si me1m auto vyfotit. K veškere9mu vfdše uvedene9mu zmatku, v našed lokalitě nešel internet a pevne1 linka. Den před tedm se přihnal předvalovfd de9šť a bouřka, a internet s telefonem byly mimo provoz. Nemohla jsem se ani podedvat na profil firmy Bezreklamky. To bych jistě včas prozřela a nemusela jsem nyned pse1t Ve1m, a pse1t opusy na te9ma okamžite9 zrušened nějake9 registrace a vymaze1ned z databe1ze, atd. s vykute1lenou firmou Bezreklamky.


posted by: ZXeQwg6oT9ot (s2r1arzw7(a)outlook.com) [Odpovědět]