verze pro tisk

Jak probíhá realizace střechy na klíč krok za krokem

6. únor 2014

Každý rodinný dům je provozuschopný jedině tehdy, má-li postavenou střechu. Bez ní se v domě nedá žít. Stejně tak je ale problematické, pokud je stav střechy špatný, zatéká skrz ni do podkroví a interiéru. V tom případě je potřeba záležitost urychleně řešit, jinak se může celkový stav objektu natolik zhoršit, že bude zanedlouho neobyvatelný. Pokud zrovna plánujete výstavbu nové střechy u vašeho rodinného domu, pak vás jistě zajímá, jaký postup vás čeká ve chvíli, kdy si necháte provést realizaci nové střechy na klíč.

Stavba na klíč je pro vás výhodná

Střechy na klíč provádějí odborné firmy. Ono spojení „na klíč“ vlastně znamená, že se téměř o nic v průběhu realizace nemusíte starat. Firma, s níž uzavřete smlouvu o díle, zajistí všechny potřebné práce a úkony, které jsou zapotřebí k tomu, aby vznikla nová a kvalitní střecha, s níž budete maximálně spokojeni.

Jak probíhá realizace střechy na klíč u firmy Novák

Výstavbou střechy na klíč můžete pověřit kupříkladu firmu Novák – Střechy na klíč. Ta má dostatečné zkušenosti s realizacemi střech nejrůznějších typů.

Úvodní kontakt

V jejím případě je postup výstavby následující. Nejprve samozřejmě kontaktujete firmu, a to emailem, telefonicky nebo prostřednictvím online formuláře, který naleznete přímo na webových stránkách firmy. Po odeslání tohoto poptávkového formuláře se vám v brzké době ozve zástupce firmy.

Vytvoření návrhu

Samotné realizaci střechy na klíč předchází také vytvoření komplexního návrhu. Na základě vaší poptávky vám firma vytvoří cenovou kalkulaci a následně vypracuje 3D návrh. Díky němu budete mít ucelenou představu o tom, jak bude nová střecha u vašeho domu vypadat.

Smlouva o dílo a výstavba

Vytvořený návrh vám firma odprezentuje. V případě vaší spokojenosti pak bude sepsána Smlouva o dílo. Následně již mohou započít veškeré stavební práce – od vytvoření krovu až po položení střešní krytiny a realizaci nejrůznějších doplňků.

Předání stavby

Jakmile bude střecha dokončena, firma vám stavbu předá, a to včetně protokolu o předání díla.

Jak vidíte, realizace střechy na klíč je z vašeho pohledu u firmy Novák velmi jednoduchá a bezproblémová.

Komerční sdělení

-sad-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!