verze pro tisk

Kvalitní pásové pily

25. září 2011

Pokud hledáte kvalitní pásovou pilu, tak byste se měli spolehnout na přední výrobce těchto strojů. Jedním z nich je například firma Pilous, která vznikla již v roce 1994 spojením dvou společností (PILOUS-pásové pily, spol.s r.o. a TM Jesenice servis, spol.s r.o.).

Firma Pilous sjednotila dva přední výrobce pásových pil. Tento krok se podepsal i na výsledcích. Dnes se pily Pilous vyváží do 40 zemí světa. Známé jsou nejenom v Evropě, ale i Americe a Africe.

Firma Pilous uspokojí i velmi náročné zákazníky, protože se aktuálně chlubí největší nabídkou pásových pil a jejich doplňků na světě. Roční produkce přesahuje 2 500 pil a i v době krize stoupá. Kvalitní stroje se totiž prodávají za každé situace.

Hledáte-li pásovou pilu, na kterou se můžete spolehnout, tak využijte firmy pilous, jež vám nabídne široký sortiment pil, pilových pásů, brusek, ohýbaček a dalších. I když se jedná o profesionální společnost, tak i u ní najdete přenosné, neboli ruční pásové pily, které jsou vhodné pro každého kutila.

Samotná pásová pila vám kvalitní a čistý řez tvrdým materiálem nezaručí. Je důležité, abyste využili letitou zkušenost renomované firmy, která ví, jak řezat dřevo, případně kovy. Buďte si jisti, že s pásovou pilou Pilous to přeříznete.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!