verze pro tisk

Lešení, stavební výtahy a pojízdné věže vhodné při stavbě či rekonstrukci domu

8. prosinec 2012

Při rekonstrukcích a stavbách rodinných a bytových domů či veřejných budov je nutné pracovat také ve výškách. Přitom je nutné dbát na bezpečnost zaměstnanců, kteří se na stavbě pohybují. Aby výškové práce byly bezpečné a zároveň dostatečně rychlé a efektivní, používají se lešení, pojízdné věže či také stavební výtahy.

Lešení a pojízdné věže

Při drobných rekonstrukcích na domě obvykle postačí pojízdné věže. Ty se dají rychle smontovat a umožňují pohyb ve výškách. Pro déletrvající stavební práce na objektech je však přeci jen vhodnější použít klasické trubkové nebo rámové lešení. Jeho výstavba sice trvá déle, nicméně zato je mnohem stabilnější a dá se využít pro rekonstrukce většího rozsahu. Lešení lze dle potřeb navyšovat a zvětšovat do šířky. Vždy je nutné, aby lešení bylo dostatečně zabezpečené a nevznikalo zde riziko případného zborcení konstrukce, což by mohlo vést k újmě na zdraví zaměstnanců.

Pronájem lešení a stavebních výtahů od firmy Nelostav

Lešení, stavební výtahy a pojízdné věže nabízí k pronájmu česká společnost Nelostav. Tato firma nabízí produkty za velmi příznivé ceny, například lešení nyní aktuálně nabízí za cenu 90 Kč za metr čtvereční. Jedná se o spolehlivá a konstrukčně kvalitní lešení, která lze využít i u větších objektů. Lešení je stabilní, přičemž vyniká snadno údržbou a jednoduchou montáží. Firma Nelostav nabízí i moderní stavební výtahy Geda, které výrazně usnadní dopravu materiálu na stavbě. V neposlední řadě pak Nelostav nabízí také ochranné sítě na domy, na nichž probíhá rekonstrukce či výstavba.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!