verze pro tisk

Pracovní plošiny

23. září 2011

Na stavbách najdou bohaté uplatnění pracovní plošiny. Díky plošinám je možné pracovat ve výškách, aniž byste riskovali, že spadnete. Každá pracovní plošina má v horní části speciální koš, který chrání před pádem.

Druhy pracovních plošin

Pracovní plošiny se vyrábějí v několika variantách. Mezi nejpoužívanější patří klasické nůžkové plošiny, dále se dají pořídit také sloupové, teleskopické či kloubové plošiny. Problémem však může být to, že cena nové pracovní plošiny je poměrně výrazná. Pokud se rozhodnete pro nákup plošiny, je mnohdy lepší zvolit použité stroje, které jsou o poznání levnější.

Doporučujeme:

Náhradní díly plošiny

Nákup použité plošiny

V případě použitých strojů je však potřeba dát si pozor na to, v jakém stavu pořizovaná plošina je. V ideálním případě by neměla být starší pěti let. Při nákupu si také od prodejce vyžádejte veškerou dokumentaci včetně informace, kdy byl proveden poslední servis plošin.

Kde naleznou plošiny uplatnění

Pracovní plošiny se využívají nejen na různých stavbách, ale například i při údržbě veřejných komunikací a také v mnoha průmyslových odvětvích. Jedná se o stroje, které jsou výtečným a spolehlivým pomocníkem při výškových pracích. Hlavní výhodou je mobilita, na rozdíl od klasického lešení se dají snadno převézt na jiné místo, a to během několika minut. Ovládání pracovní plošiny je také poměrně jednoduchou záležitostí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

60OYhGtwBa

čtvrtek, 17. listopad 2016
15:28

Hey there! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Opantiztmioi? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good success. If you know of any please share. Thanks!


posted by: 60OYhGtwBa (uhg6fdzx(a)outlook.com) [Odpovědět]