verze pro tisk

Rodinné domy na klíč

11. květen 2011

Rodinné domy se dají stavět různými způsoby. Stavbu si kompletně můžeme zařídit sami, což je však z časového hlediska pro většinu lidí v dnešní době naprosto nepřijatelné a navíc je tento způsob značně vyčerpávající a nikde ani není psáno, že stavbou svépomocí ušetříme peníze.

Mnohem lepší variantou je nechat si rodinný dům postavit. A nejlépe pak z tohoto hlediska vychází rodinné domy na klíč.

Rodinné domy na klíč staví kupříkladu společnost Altabix s.r.o., která nabízí rodinné domy na klíč z cihlového systému POROTHERM.

Průběh realizace rodinného domu na klíč od výběru z katalogu po předání

Jak vlastně probíhá celý proces stavby rodinného domu na klíč? V první řadě si zákazník vybere konkrétní vzhled a typ rodinného domu dle katalogu rodinných domů. Po výběru je potřeba zjistit, zda se daný rodinný dům hodí do místních podmínek na vaši parcelu. Dalšími fázemi pak jsou : konzultace s pracovníkem společnosti Altabix s.r.o. k dispozičním změnám, bezplatná návštěva pracovníka společnosti Altabix s.r.o. na pozemku, nutná pro osazení rodinného domu na pozemku zákazníka a sdělení dodatečných prací při realizaci rodinného domu ze strany zákazníka. Poté již dojde ke zpracování závazné cenové nabídky a uzavření smlouvy o dílo na realizaci rodinného domu.

Po uzavření smlouvy o dílo jsou rodinné domy na klíč realizovány dle projektu, jakmile je vydáno rozhodnutí o povolení stavby příslušným stavebním úřadem. Výhodou stavby rodinného domu na klíč je to, že se o průběh stavby ani nijak nemusíte zajímat. Poté, co je dům realizován, dojde k jeho předání a kolaudaci. A nezbývá nic jiného, než začít bydlet.

Podívejte se na fotogalerii rodinných domů na klíč

Stavební společnost Altabix s.r.o. realizuje velmi pěkné rodinné domy na klíč, o čemž se můžete přesvědčit i v sekci rodinné domy fotogalerie na webových stránkách společnosti altabix.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

OokcVM2T9JIN

pátek, 14. listopad 2014
03:15

napsal:Aw, this was an exceptionally good post. Finding the time and acautl effort to generate a really good article… but what can I say… I put things off a whole lot and never seem to get anything done.


posted by: OokcVM2T9JIN (y1r4gou1(a)outlook.com) [Odpovědět]