verze pro tisk

Situace na trhu s rezidenčním bydlením

8. prosinec 2011

Pořídit si nový byt je v tuto dobu možná nejjednodušší za posledních několik let. Stavebnictví se probralo z útlumu, což dokazuje i větší počet realizovaných staveb. Vznikají nová rezidenční sídla, v nichž mohou nalézt nové bydlení stovky lidí.

Ceny bytů jsou v současné době příznivé

Společnost Sekyra Group, jedna z nejvýznamnějších developerských společností v České republice, nyní realizuje nové byty v Praze hned v několika atraktivních lokalitách.

Prodej bytů Praha tak umožňuje díky této společnosti zakoupit si novou bytovou jednotku za velmi solidní ceny. Byty, které vznikají městských částech Praha 4 Opatov či Praha Dolní Počernice, jsou budovány jako nízkoenergetické stavby, kde je kladen důraz na kvalitní tepelnou izolaci, použití trojskel u oken i mnoha dalších moderních prvků a zařízení, která snižují výdaje na provoz domácnosti a zároveň zvyšují celkový komfort bydlení.

Aktuální projekty společnosti Sekyra Group v Praze

Nové byty Praha v lokalitě na Opatově jsou stavěny v lokalitě, která je snadno dostupná a zároveň umožňuje klidné a bezstarostné bydlení. Zájemci o toto bydlení mohou volit bytové jednotky ve velikostech od 1 plus kk až po 5 plus kk, u vybraných bytů jsou navíc předzahrádky. Součástí stavby jsou také garáže pro parkování automobilů.

Podobně moderní byty vznikají i v městské části Praha Dolní Počernice. Zde je na prodej celkem 60 bytů, které jsou ve třech dvojicích bytových domů, v každém bytovém domě jsou tři patra s deseti bytovými jednotkami. I zde mají majitelé bytů k dispozici podzemní garáže.

Společnost Sekyra Group již v minulosti provedla stavbu několika rezidenčních sídel a bytových domů. Za všechny zmiňme stále aktuální projekt rezidence Korunní či Belarie Park. Veškeré informace o aktuálních projektech Śekyra Group naleznete na jejích webových stránkách sekyragroup.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!