verze pro tisk

Stavební systém pro dřevostavby a pasivní domy

28. únor 2012

U dřevostaveb je důležité zvolit kvalitní stavební systém, který bude dostatečně odolný vůči poškození a bude mít dlouhou životnost.

Stavební systém NOVATOP

Mezi velmi spolehlivé stavební systémy, které se hodí pro dřevostavby či nízkoenergetické domy, patří NOVATOP. Tento stavební systém je tvořen velkoformátovými panely, které jsou vyrobeny z vrstveného dřeva.

Využití dřevěných panelů NOVATOP

Dřevěné panely NOVATOP se hodí při stavbě stěn, stropů, střech či různých podhledů. Vyznačují se vysokou odolností a pevností, díky nim jsou dřevostavby stabilní a dostatečně bezpečné. Panely NOVATOP se hodí například pro moderní pasivní domy, u nichž je kladen důraz na dobrou tepelnou izolaci. Panely NOVATOP jsou vyráběny v konkrétních formátech, jejich výhodou jsou dobře opracované spoje. Při stavbě domu za využití stavebního systému NOVATOP je znatelná rychlost a jednoduchost. Prefabrikované panely usnadňují celkovou práci, dochází k výraznému zkrácení výstavby domu.

Systém NOVATOP lze kombinovat s mnoha dalšími materiály

Mezi velké přednosti stavebního systému NOVATOP patří i to, že působí dobře i v kombinaci s dalšími materiály, jakými jsou ocel či beton. Lze jej zvolit i pro zděné stavby. Dřevěné panely NOVATOP se dnes běžně využívají při výstavbě soukromých objektů i komerčních staveb. Nejčastěji jej přitom využívají právě nízkoenergetické domy.

Na závěr ještě konstatujme, že stavební systém NOVATOP je výhradně českým produktem, který splňuje veškerá kritéria a má požadované certifikace.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!