verze pro tisk

Úklid pozemku po dokončení stavby domu

9. listopad 2012

Při stavbě rodinného domu se obvykle na pozemku nahromadí velká kopa různého odpadu. Jde především o kabely, zbytky kovových či dřevěných materiálů, které se během stavby využívaly, dále pak také o písek a mnoho dalších věcí. Abychom neměli takovýto nepořádek na zahradě před domem i ve chvíli, kdy se již stěhujeme do našeho nového domu, je dobré provést vyklizení pozemku, kdy se veškerého odpadu jednou provždy zbavíme.

Během stavby se na pozemku nahromadí velké množství odpadového materiálu

Na vyklízení bytů, domů a jejich zahrad, sklepů či půd si můžeme pozvat externí firmu, která se na vyklízen nemovitostí specializuje. Budeme tak mít jistotu, že veškerý odpad bude dokonale posbírán, odvezen a zlikvidován. Je totiž třeba si uvědomit, že odpad ze stavby nejde jen tak jednoduše strčit do popelnice a říkat si, že je hotovo. Veškerý odpadový materiál ze stavby bychom měli zlikvidovat, odvézt na skládku či do sběrného dvora tak, aby nedošlo k poškozování životního prostředí. Stejně jako jsme zvyklí třídit odpad při běžném provozu domácnosti, je nutné přistoupit i k likvidaci stavebního odpadu, který nám během stavby domu vznikl. Abychom se s likvidací odpadu nemuseli trápit sami, což by bylo časově dosti náročné, je právě lepší najmout si externí firmu, která se specializuje na úklidy a vyklízení nemovitostí.

Supervyklízení.cz

Pakliže bydlíte v Praze či jejím okolí, můžete si pozvat firmu supervyklizeni.cz. Ta provádí vyklízení nemovitostí Praha. Je schopna zajistit vyklízení půd Praha, vyklízení sklepů, zahrad a dalších prostor, které se na vašem pozemku nacházejí. Svoje služby poskytuje právě i v případě, že potřebujete vyklidit pozemek po dokončení stavby domu. Firma provádí rovněž i likvidaci nábytku či vyklízení pozůstalostí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!