verze pro tisk

Uplatnění pásových pil

13. říjen 2011

Pásové pily dnes využívají kutilové, zámečníci, truhláři, drobní živnostníci, ale i velké firmy. Dokonalý řez tvrdým materiálem jako je dřevo, kov, či plast není možné provést ničím jiným, než pásovou pilou.

Pásové pily a pilové pásy se postarají o jakýkoliv řez. Téměř žádný materiál není pro tyto stroje překážkou. Před koupí pásové pily si uvědomte, co chcete řezat. Je nutné, aby byla pásová pila dostatečně výkonná. Výběr tedy neuspěchejte, stroj není levným zařízením, které se kupuje každý den, a byla by škoda, aby vám k dosažení cíle chyběl minimální výkon navíc.

Cena pásových pil

Nejlevnější pásové pily seženete od 15 – 20 tisíc. V této kategorii se samozřejmě jedná o ruční pásové pily, které jsou vhodné pro kutily a živnostníky, kteří tyto stroje potřebují jen zřídka. Je nutné poznamenat, že pásovou pilu je možné sehnat již od 10 000 korun, ovšem „velmi levné“ pily jsou většinou nekvalitní a svého majitele neuspokojí a to i v základních potřebách.

Pásové pily a pilové pásy od Pilouse jsou zárukou kvality, do které byste měli investovat. Buďte si jisti, že se na pásovou pilu můžete spolehnout a vždy odvede precizní práci. Zapomínat byste neměli ani na bezpečnost, jež je u značkových pil na lepší úrovni. Připlatit se někdy vyplatí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!