verze pro tisk

Využití pásové pily

27. prosinec 2011

Pásové pily jsou stroje určené k řezání tvrdých materiálů. Nejčastěji se jedná o dřevo, plast, či kov. Tam, kde možnosti normálních pil končí, pásové pily začínají. Nespokojte se s alternativou, když můžete mít luxus ve formě pásové pily. Tyto stroje provedou přesný a čistý řez téměř jakoukoliv tvrdou látkou.

Pásové pily dnes nejsou ničím výjimečným, najdeme je v mnoha kutilských dílnách i ve velkých podnicích. Práci bez pomocníka jménem pásová pila si dovede představit jen málokdo. Jedná se o stroj, který je nenahraditelný. Existuje pár výjimečných strojů, které používají laser a další moderní techniku. Je pravda, že odvedou velmi přesnou práci (pracují především s kovem), ale jejich cena se pohybuje naprosto jinde (výše). Téměř všechny podniky se tedy odhodlají k nákupu pásové pily.

Výběr pásové pily

Před koupí pásové pily se ujasněte vaše cíle. Podle potřeby zvolte výkon a druh pásové pily. Tyto stroje se dělí na ruční (vhodné pro kutily), poloautomatické a automatické pásové pily (pro podnikatele / firmy). Širokou nabídku pásových pil nabízí Pilous. Pokud si nevyberete z jeho nabídky, tak nikde. Pilous je celosvětovým vývozcem pásových pil s velmi dobrým ohlasem. Neváhejte a zařaďte se mezi spokojené zákazníky této značky. S pilousem bude každý řez velmi jednoduchý a přesný.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!