verze pro tisk

Děti potřebují pohyb i doma. Pořiďte jim dětské hřiště

27. duben 2011

Rodinný dům by měl být o víkendech plný radosti a dětského smíchu. Posezení s rodinou u rodinného krbu může v teplých jarních a letních měsících vystřídat trávení volného času na zahradě před domem, kde se dá nejen skvěle posedět na sluníčku, připravit si chutná jídla na grilu či ohni, ale také se pořádně vydovádět.

Dostatek pohybu pro děti

Děti potřebují pohyb. Čím dál více dětí u nás je obézních. Není to ani tak o tom, že by příliš jedly, je to dáno spíše tím, že mají stále méně pohybu. Doma neustále vysedávají před televizí a na zahradě se jen plácnou na lavičkou a dělají neplechu.

O to víc je dobré jim na zahradu pořídit dětské hřiště a k němu různé skluzavky, prolézačky, houpačku a další komponenty, které je nenásilně dovedou k tomu, že budou mít dostatek pohybu i během volného času. Můžete si být jisti, že pokud svým malým dětem pořídíte na zahradu dětská hřiště, pak najednou přestanou mít zájem o počítač či televizi a budou dovádět se sourozenci či kamarády na pískovišti a skluzavce, jak jen to bude možné.

Prodej dětských hřišť a skluzavek

Dětská hřiště a skluzavky pro soukromé zahrady lze nyní pořídit například v internetovém obchodě detska-hriste-skluzavky.cz. Ten nabízí dětská hřiště, skluzavky, dětské houpačky, hrací sestavy, prolézačky, hrazdy, šplhací sítě a horolezecké stěny, dřevěné dětské hrady, pískoviště, masivní šplhací lana, provazové žebříky, bezpečnostní houpačky a další výrobky značek JungleGym, Monkeys, Raingow a Karibu. Všechna dětská hřiště jsou vyrobena z impregnovaných dřevěných hranolů o síle 9x9 cm, takže jsou dostatečně robustní a dlouho vydrží.

Skluzavky Jungle Gym

Na všechny skluzavky Jungle Gym je poskytována prodloužená záruční lhůta 5 let. Skluzavky i dětská hřiště jsou vyráběna v Evropě a prochází bezpečnostními prověrkami před tím, než jsou určeny k prodeji. Je tak zajištěno, že se jedná o maximálně bezpečné výrobky. Dětská hřiště jsou určena pro děti od 3 do 12 let.

Při nákupu dětských hřišť a skluzavek na webu detska-hriste-skluzavky.cz, který přesáhne 4.000 Kč, je doprava na Vámi určen místo v rámci celé ČR zcela zdarma.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!