verze pro tisk

Gardena univerzální foukač AccuJet 18-Li

2. srpen 2012

Hrabání listí na zahradě je, stejně jako zametání nečistot, zbytečně namáhavá a zdlouhavá činnost. Gardena proto přichází s novým univerzálním foukačem AccuJet 18-Li. Tato novinka váží méně než 2 kg, díky svým kompaktním rozměrům nezabírá moc místa a tak ji můžete mít, na rozdíl od klasických zahradních foukačů, vždy po ruce. Stejně jako koště nebo hrábě.

Gardena foukač AccuJet 18-Li je určen ke každodenní práci – k rychlému odstraňování listí a nečistot ze zahrady i okolí domu. Tomu odpovídá propracovaný design stroje i jeho technické parametry. O dostatečnou výkonnost se stará elektrický motor s akumulátorovým pohonem, který má oproti benzinovým motorům hned několik výhod. V první řadě je lehčí a tišší, což oceníte nejen vy, ale také vaši sousedé. Nemusíte se starat o skladování benzinu, odpadají neekologické emise a rozsah práce nelimituje délka neustále se pletoucího elektrického kabelu. Foukač na jedno rychlé nabití vyčistí plochu větší než 250 m2, což obsluze dává prakticky neomezené pole působnosti – umožní odstranit nepořádek z terasy, příjezdové cesty, garáže i dvora. Vyměnitelný lithium-iontový akumulátor bez paměťového efektu je přitom použitelný na celou řadu dalších výrobků značky Gardena.

Práce s foukačem AccuJet 18-Li nevyžaduje žádné složité přípravy, pokud je akumulátor nabitý, můžete stiskem jediného tlačítka hned začít uklízet. Stroj se, vzhledem k optimálnímu vyvážení a nízké hmotnosti, drží pouze v jedné ruce. To je možné i díky tomu, že je foukač zkonstruován tak, aby proud vzduchu vycházející z trubky nezpůsoboval žádnou nepříjemnou rotaci. Snadnou manipulaci umocňuje ergonomická rukojeť s měkkými prvky.

Doporučená maloobchodní cena Gardena univerzálního foukače je 2 890 Kč s DPH.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!