verze pro tisk

Moderní zahradní lavičky, které nezničí téměř nic

16. květen 2014

Chybí vám kvalitní posezení na zahradě, které byste mohli využít během teplých a slunečních dní? Pak vězte, že nejlepší volbou je sázka na kovové lavičky. Proč? Odpověď na tuto otázku zjistíte v tomto článku.

Zahradní lavička je doplňkem, který by určitě neměl chybět v žádné prostornější zahradě. Kam byste se jinak posadili ve chvíli, kdy venku vysvitne sluníčko a jeho paprsky doslova lákají ke slunění. Ne každý se spokojí s usednutím na zem. Zahradní lavička přeci jen přináší více komfortu. Je ale samozřejmě důležité, aby měla vhodný tvar a skutečně tak nabízela dostatečné pohodlí.

Stálý tvar – hlavní přednost kovové lavičky

Právě z hlediska pohodlí jsou vhodné kovové lavičky. Jsou-li správně tvarované, nebolí vás při posezení na nich záda ani jiná část těla. Kov sice může na někoho působit příliš chladně a neosobně, nicméně z hlediska praktičnosti a hlavně také odolnosti jsou kovové zahradní lavičky asi tím nejlepším řešením.

Možnost kombinace s dalšími materiály

Pokud nechcete mít lavičku pouze z kovu, lze samozřejmě tento materiál zkombinovat například se dřevem, z něhož bude vytvořen samotný prostor pro sezení. Z kovu pak bude vytvořena pouze konstrukce. Právě kvalita konstrukce hraje u zahradních laviček velmi důležitou roli.

V porovnání například s plastem máte u kovové lavičky jistotu, že se pod vámi nezbortí jako domeček z karet. Ba naopak, kov má vysokou nosnost. Navíc mu neuškodí ani venkovní klimatické podmínky, pakliže je kvalitně ošetřen. Lavičku pak není zapotřebí v případě deště či s příchodem zimy uskladnit někde v kůlně, klidně ji zde můžete nechat natrvalo.

Kovové lavičky vydrží venku i přes zimu

Ne náhodou jsou kovové lavičky používány ve veřejných parcích, kde je nutná zvýšená odolnost vůči případnému poničení. Ačkoliv na vlastní zahradě nepředpokládáte, že lavičku znehodnotí nějaký vandal, je dobré zvolit takovou variantu, která bude mít dlouhou životnost, a to hlavně díky stabilní a pevné konstrukci. A právě to je důvodem, proč si i na soukromou zahradu před dům pořídit lavičku z kovu.

Doprava zdarma při objednávce nad 8.000 Kč

Kovové zahradní lavičky objednávejte u společnosti KOVO-ART, a to přes webové stránky kovo-art.cz. Při nákupu v eshopu ušetříte peníze, a to i za dopravu. Při objednávce nad 8.000 Kč totiž nemusíte platit za dopravu. A propos, dodávky objednaných laviček od této firmy jsou velmi rychlé, a to už do 24 hodin od podání zásilky.

5 let záruka

Společnost KOVO-ART je ryze českým výrobcem, který se specializuje právě na kovové lavičky. Na ně poskytuje záruku ve lhůtě 5 let. Je ale vysoce pravděpodobné, že vám kovová lavička vydrží mnohem déle, klidně i několik desítek let. Péče o ní je přitom naprosto minimální.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!