verze pro tisk

Privátní bazény na zahradu

24. květen 2011

Přichází období, kdy bude převážně panovat teplé počasí se slunečnými dny. A právě takovéto období přímo vybízí ke koupání. Veřejná koupaliště a bazény jsou však v letních měsících přeplněná a člověk si zde mnohdy plavání příliš neužije, nevíc veřejné bazény či rybníky neoplývají příliš kvalitní vodou.

Bazény Niveko

Mnohem lepší variantou je mít na zahradě před domem vlastní bazén. Domácí bazény lze pořídit například přes webové stránky společnosti Niveko ( bazeny-niveko.cz). Tato firmy se již více jak 15 let zabývá výrobou a prodejem bazénů. Ročně produkuje více jak 250 bazénů do celé Evropy.

Bazény mohou mít různé tvary a velikosti, záleží čistě jen majiteli, jaký typ a velikost bazénu si zvolí. V první řadě je potřeba myslet na prostředí, kam bazén umístíme. Na zahradě před domem by tak měl být dostatečný prostor.

Dva druhy privátních bazénů

Privátní bazény Niveko jsou vyráběny buď z polypropylenu nebo jako betonové bazény s těžkou fólií. Druhý typ bazénů je obecně velmi populární, je zde totiž možnost neomezené tvarové a rozměrové variability. Malou nevýhodou oproti bazénům z polypropylenu mohou být složitější stavební práce.

Výhody zastřešení bazénů

Bazény na zahradu Niveko je také možné zvolit v zastřešené podobě. Zastřešení bazénů má nesporné výhody. Předejdete tak zbytečnému úniku tepla, voda se bude mnohem méně znečišťovat a také si prodloužíte koupací sezónu, neboť díky zastřešení lze bazény užívat i v chladnějších měsících. V neposlední řadě je pozitivum při zastřešení bazénů také snížení energetických nákladů vynaložených na ohřev vody.

Bazény Niveko dnes využívají stovky spokojených zákazníků. Tyto bazény se pyšní prvotřídní kvalitou a dlouhou životností, přičemž ceny za jejich pořízení jsou velmi příznivé. Pokud máte zájem o pořízení privátního bazénu přímo před Vaším domem na zahradě, pak neváhejte a navštivte stránky společnosti Niveko.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!