verze pro tisk

Sedací vaky: Netradiční zahradní nábytek

14. červenec 2013

Kromě klasických sedaček a židlí lze jako zahradní nábytek využít také sedací vaky. Ty se sice většinou používají v interiéru domácnosti, zejména v obývacích pokojích, nicméně pokud jsou skutečně kvalitně provedené, není problém se v nich usadit také na zahradě před domem.

Zvolte sedací vak jako zahradní nábytek a budete mile překvapeni tím, jaké pohodlí v něm budete při posezení mít.

Zatímco na obyčejné dřevěné lavičce po chvíli vysedávání máte ztuhlé celé tělo a posezení není příliš pohodlné, v případě sedacího vaku je tomu zcela opačně. Ani po delší době vás nic nebolí a netlačí.

Sedací vaky jsou jako zahradní nábytek skvělou volbou tehdy, chcete-li si opravdu příjemně zalenošit. Díky tomu, že jsou měkké, dokáží se vždy perfektně přizpůsobit poloze, kterou v nich zaujmete.

Volit lze z mnoha druhů sedacích vaků

Na výběr dnes máte celou řadu sedacích vaků. Klasikou jsou vaky, které mají tvar křesla. Zvolit však lze třeba i tvar pytle, do něhož se jednoduše zaboříte a můžete v něm sedět či dokonce polehávat, pokud má větší rozměry. Praktickým řešením jsou také sedací vaky ve tvaru kostky.

Sedací vaky jsou zahradní nábytek mají ještě jednu zásadní výhodu. Dají se velmi snadno přenášet, a to díky své lehkosti. Žádným problémem tak není situace, kdy venku začne pršet a vy musíte nábytek schovat do kůlny, na terasu domu nebo do jeho vnitřku. Sedací vaky pohodlně přenesou i lidé, kteří nejsou zrovna nějakými siláky.

Zdravé posezení

Přestože lze sedací vaky označit jako netradiční zahradní nábytek, rozhodně stojí za úvahu o nich přemýšlet. Koneckonců jsou nejen pohodlné, ale také zdravotně nezávadné. Ani delší vysedávání v sedacím pytli vám nepřivodí bolesti zad, krku či ostatních partií těla. V každé poloze má vaše tělo dokonalou oporu, tělo není nepřirozeně zkřiveno.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!