verze pro tisk

Údržba zeleně: Najměte si profesionály

23. duben 2012

Pokud jste majitelem rodinného domku a pyšníte se krásnou zahradou, tak jistě víte, kolik práce její údržba obnáší. Sekání trávníku je absolutní minimum, kromě této hlavní činnosti musíte pravidelně udržovat záhony, zastřihovat stromky, živý plot a přesazovat květiny.

Pečovat o zahradu, jestliže ji máte, je naprostá nutnost. Je vaší vizitkou, jak okolí domu vypadá, a proto byste údržbu zahrady neměli podceňovat. Zarostlá a nevzhledná zahrada rozhodně oku nelahodí a můžete si zadělat i na problémy se sousedy. Nikdo nebude mít radost, když váš nesestříhaný živý plot bude clonit před jeho okny.

Péče o zahradu je náročná jak časově tak i fyzicky. Pro případy, že na ni nestačíte, se můžete obrátit na specialisty. Existují přímo firmy, které mají tuto činnost v popisu práce, např. zahrady Kroměříž. Kromě pravidelné údržby vaší zahrady vám pomohou s její realizací a ostatními pracemi, které nějak souvisí se zahradou.

Specialisté na zahrady

Profesionálové nabízejí v oblasti údržby zahrad tyto služby: zastřihování živého plotu, úklid listí a bio odpadu, prořezávání stromků, sečení trávy, prořezávání trávníku vertikulátorem či kácení stromů. Obrátit se na ně můžete, jestliže potřebujete upravit nebo vytvořit zahradu, v tomto odvětví jsou nabízeny služby jako je tvorba skalek, rozšíření a budování záhonů, stavba zídek, terénní úpravy, zasazení chodníkových kamenů, výsadba zeleně a mnoho dalších věcí spojených s budováním zahrady.

Služby firem uvítají zejména lidé, kteří chtějí mít upravenou zahradu, ale sami se o ni již nemohou starat, ať z časových nebo zdravotních důvodů. Údržba zeleně vyžaduje pravidelnou péči, specialisté vám tedy ušetří mnoho starostí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!