verze pro tisk

Venkovní bazény značky Albixon

4. červenec 2012

V teplých letních dnech je potřeba se neustále osvěžovat, jinak může dojít k přehřátí organismu. Vysoké teploty nepůsobí na lidské tělo příliš dobře, člověk musí vypít mnohem více tekutin. Kromě pitného režimu je také dobré, když se občas svlažíme ve vodě. K tomu je přímo ideální mít doma na zahradě vlastní bazén, který můžeme využít vždy, když se nám zachce.

Dvacetiletá praxe s výrobou venkovních bazénů

Venkovní bazény moderního vzhledu a v kvalitním provedení vyrábí společnost ALBIXON a.s. Tato firma působí v oblasti výroby a realizace bazénů a bazénových zastřešení již více než dvacet let. Po celou tuto dobu se neustále snaží modernizovat výrobní procesy a technologie. Díky tomu jsou bazény Albixon dokonale funkční a bezpečné, ale mají také dlouhou životnost, která dosahuje až 50 let. Navíc mají venkovní bazény Albixon také pěkný design, díky čemuž se na každé zahradě skvěle vyjímají.

Společnost ALBIXON a.s. vyrábí hned několik řad venkovních bazénů pro domácí zahrady. Objednat si můžete kvalitní zapuštěné bazény, které jsou na zahradě nainstalovány natrvalo. Jejich využití se dá rozšířit i mimo hlavní sezonu, stačí si jen k bazénu pořídit také vhodné zastřešení, které prodlouží koupací sezonu až o několik měsíců. Pakliže chceme venkovní bazény využívat i v jarních či podzimních měsících, kdy už přeci jen nepanuje tak teplé a příznivé počasí, je pořízení zastřešení téměř nezbytné.

Typy venkovních bazénů Albixon

Firma ALBIXON a.s. vyrábí kromě klasických zapuštěných bazénů také moderní přelivové bazény, u nichž není potřeba instalovat vyrovnávací nádrže. Díky tomu je tento typ venkovních bazénů mimořádně levný. Dále firma nabízí také samonosné bazény, které mají dobrou mechanickou odolnost a jsou vybaveny UV filtry, které zabraňují rychlému stárnutí materiálu, takovéto venkovní bazény si pak krom jiného udržují mnohem déle barevnou stálost. Podíváme-li se blíže na zapuštěné bazény od firmy ALBIXON a.s., pak k nim lze dodat, že jsou převážně vyráběny s ocelovou konstrukcí, do níž je při realizaci vkládána také speciální PVC vložka.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!