verze pro tisk

Víceúčelové nůžky Gardena SchnippSchnapp

29. květen 2012

Nejsou nůžky jako nůžky. Všichni jsme zvyklí běžně používat nůžky v domácnosti ke stříhání papírů, provázků, nití či látek. Víceúčelové nůžky Gardena SchnippSchnapp jsou ale ideálním pomocníkem i do kuchyně, dílny a zahrady. Tyto praktické nůžky se hodí pro stříhání bylinek a květin, stejně tak ale zvládnou ustřihnout květinářský drát, lepenku nebo plast. Zkuste si pažitku ze záhonku přesně odstřihnout, uvidíte, že to je rychlejší, jednodušší a bezpečnější. Rovněž v kuchyni se můžete vyhnout zdlouhavému krájení, stříhejte bylinky rovnou do hrnce!

Základem nůžek Gardena SchnippSchnapp je speciálně broušené nerezavějící ostří z ušlechtilé oceli. Díky měkkým prvkům na plastových očkách nůžky sedí dobře a bezpečně v ruce. Jejich používání je proto pohodlné i při déle trvající práci. Podobně jako nože i nůžky Gardena SchnippSchnapp lze mýt v myčce nádobí.

Nůžky mají celkovou délku 180 mm a svým tvarem jsou vhodné pro leváky i praváky. Záruční lhůta 25 let garantuje tu nejvyšší kvalitu. Doporučená maloobchodní cena nůžek Gardena SchnippSchnapp je 410 Kč s DPH.

Extra tip Gardena

Existuje jednoduchá cesta, jak si i ve městě vypěstovat vlastní čerstvé bylinky a zeleninu. Využijte „urban gardening“ - rozmáhající se trend, který umožňuje zasadit si zeleninu v některé z komunitních zahrad. Takzvané městské zahradničení je ideální příležitostí, jak si odpočinout s lopatkou v ruce a přitom se potkávat se sousedy a známými.

Vlastnoručně vypěstované bylinky, salát nebo ředkvičky vám budou zaručeně více chutnat. Zkuste například pražský projekt Prazelenina, více informací naleznete na www.prazelenina.cz.

Tisková zpráva Gardena.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!