verze pro tisk

Zahradní domky mohou sloužit k celoročnímu bydlení

27. duben 2011

Je obecně známo, že češi milují chaty a chalupy. Snad nejvíce ze všech národů v Evropě vyjíždíme o víkendech mimo město na chatu, kde si užíváme volných chvilek plných klidu a pohodlí.

V poslední době je však i pořízení zahradní chaty či chalupy poměrně drahou záležitostí. Cena i těchto nemovitostí šla během let výrazně nahoru, a to se projevuje v tom, že lidé nemají šanci si pořídit chalupu. Obvykle to pak řeší tím způsobem, že mají jen pozemek se zahradou, na které však nemohou kvůli chybějícímu přístřešku být dlouhodoběji.

Nižší pořizovací cena než u klasické chaty

Výborným řešením je laciná stavba zahradního domku a dřevostavby. Zahradní domky se totiž dají využít přímo k bydlení. V případě kvalitních zahradních domků se může jednat i o plnohodnotné celoroční bydlení, které zcela nahradí klasickou chalupu či chatu. Přitom se jedná o cenově výrazně nižší částku za jejich pořízení.

Zahradní domky pro nářadí

Zahradní domky mohou samozřejmě sloužit nejen k bydlení a relaxaci. Lze pořídit i menší zahradní dřevostavby tohoto typu. Ty je pak možné využít například jako úschovnu zahradního nářadí, které se tak nebude jen povalovat po zahradě či překážet v již tak malé chalupě na bydlení. Zahradní domky mohou rovněž sloužit i jako místo pro dočasné ubytování hostů, kteří k Vám na zahradu dorazí, jejich využití je zkrátka velmi pestré.

Internetový obchod se zahradními domky

Zahradní domky je možné pořídit přes internetový obchod zahradni-domky.cz. Ten nabízí více jak 300 zahradních domků a chat, jedná se tedy o největší výběr produktů tohoto druhu v rámci celého českého trhu. Montáž zahradních domků probíhá v celé ČR, na vybrané zahradní domky je navíc poskytnuta sleva v podobě neplacení dopravy. Zahradní domky a dřevostavby se vyznačují výraznou a robustní srubovou konstrukcí, která zajistí dostatečnou životnost a výdrž celé stavby.

Pokud hledáte alternativu ke klasické chatě, nebo jen potřebujete nový uzavřený prostor pro ukládání různých věcí, pak si pořiďte zahradní domek.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Daniel

čtvrtek, 12. leden 2017
16:05

My používáme celoročně zahradní domek o rozměru 3x3,5 m. Síla stěny je 28 mm a zateplenej je skelnou vatou. Doporučuji se kouknout sem - http://www.domky-delta.cz/zahradni-domky-ekonomik-cenove-vyhodne-domky/ najdete tam velký výběr domků na zahradu.


posted by: Daniel (dan.zacek(a)post.cz) [Odpovědět]