verze pro tisk

Chytré vysavače Kobold

25. červenec 2011

Asi každý si přeje mít v domácnosti čisto a pořádek. Pro úklid je potřeba si pořídit kvalitní vysavač, který dokáže odstranit nečistoty a prach v místnostech, a to tak, aby prach nebyl vířen do okolí.

Vhodné pro alergiky

Moderní vysavače jsou schopny vysávat podlahy s maximální efektivitou a s ohledem na okolí. Mezi přední značky patří chytrý vysavač Kobold od firmy Vorwerk. Tyto vysavače jsou vyvíjeny tak, aby byly schopny důkladně vysát všechny povrchy a přitom byl kladen důraz na hygienu a snadnou obsluhu přístroje. Vysavače Kobold jsou vhodné pro alergiky, kteří jsou na prach obzvláště citliví. Je to dáno unikátní filtrační technologií, která je obsažena ve filtračních sáčcích Kobold.

Eshop s vysavači Krobold

Chytré vysavače Kobold lze pořídit v e-shopu společnosti Vorwerk, která je výhradním prodejcem těchto vysavačů. Kromě samotných vysavačů zde pořídíte i kompletní příslušenství, včetně originálních sáčků. Do vysavače Kobold je nutné používat vždy jen originální sáčky, jinak bude mít vysavač kratší životnost a kvalita vysávání nebude tak vysoká.

Dárek zdarma při nákupu balíčku spotřebního materiálu k vysavači Krobold

V současné době je možné využít letní akce na vysavače Kobold, kdy jsou zvýhodněny ceny balíčků spotřebního materiálu, které obsahují čistící prostředek Vorwerk Kobosan active. Jako dárek pak můžete vyzkoušet zdarma sadu vakuových pytlů Vorwerk, do nichž se dají uskladnit oděvy, deky apod. Tuto sadu získáte zdarma při nákupu zvýhodněného balíčku spotřebního materiálu pro vysavače Kobold.

Chytré vysavače Kobold jsou zárukou čisté domácnosti, zbavené od prachu a nečistot na podlahách.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!