verze pro tisk

Zajímavé odkazy

Instalatérské potřeby a materiál

Značka CONEL je zastřešující značkou pro sortiment nabízející veškeré instalatérské potřeby a všechen k tomu potřebný material. Navštivte náš E-shop a vybírejte inovativní, funkční a vysoce odolné výrobky.

Teplovodní podlahové vytápění

Hledáte efektivní způsob vytápění vašeho bytu? Vyzkoušejte revoluční teplovodní podlahové vytápění systému COSMO. Už nemusíte bojovat s nerovnoměrným vyhříváním vašeho obydlí, šetřete s COSMEM.

Koupelnové vany

Dokonalou harmonii ve Vaší koupelně zajistí koupelnové vany ze sortimentu VIGOUR. Velký výběr rohových a akrylátových van různých rozměrů pro dokonalé uvolnění těla i duše.

Pilové pásy Karas s.r.o.

Pro všechny dílny doporučujeme kvalitní bimetalové pilové pásy a pilové pásy na kov i na dřevo od výrobců Pilous, Bomar a Starrett.

Nevíte kam vyrazit na dovolenou?

Pokud stále ještě nejste rozhodnutí, kam vyrazit na dovolenou, využijte nabídky last minute zájezdů a vyberte si odjezd na poslední chvíli se slevou!

Jazyková korektura textu je nejčastěji prováděna rodilým mluvčím. Je vhodná pro opravu gramatických a pravopisných chyb, které můžou překladatelům uniknout. Věnujte pozornost kvalitní korektuře a hledejte korektory v Registru překladatelských firem.

Zlepšete si své jazykové schopnosti a osvojte si perfektně italštinu. Chcete si více procvičit gramatiku, nebo slovíčka? Na Slevykurzu.cz si určitě najdete kurz italštiny vám přímo na míru!