verze pro tisk

II. generace pojištění bydlení Bezpečný domov dobývá trh

22. srpen 2017

Nejlepší a jedinou ochranou proti škodám na movitých věcech i nemovitosti je řádné pojištění. Při jeho výběru nesmíte udělat chybu. Když zvolíte špatně, sebe sama připravíte o finanční kompenzaci. Stále větší popularitu si získává pojištění bydlení druhé generace, které na trh uvedla pojišťovna Ergo. Už se dokonce zařadilo mezi TOP produkty v hodnocení na nezávislých finančních serverech.

Nabízí řešení pro všechny

Pojišťovna Ergo představila vylepšené pojištění majetku pod názvem Bezpečný domov PLUS. Od klasických pojištění se liší rozsahem a tím, pro koho je určeno. Nově si ho mohou totiž sjednat i majitelé rekreačních objektů, je ho možné použít také na ochranu kanceláří nebo ordinací. Všichni tak mají konečně šanci, jak efektně bránit vlastní movité i nemovité věci. Pojistka kryje rizika, mezi která patří škody způsobené přírodními živly, vandaly nebo zloději. Chrání, i když dojde k poškození věcí následkem neočekávaných událostí, jako je přepětí v síti aj.

S doplňkem je lepší

Ergo nabízí všem novým klientům při sjednání pojistky jeden významný bonus. Každý získá pojištění majetku a odpovědnosti s limitem až do výše 10 000 000 Kč. Navíc má klient možnost si sjednat ještě připojištění odpovědnosti pro vlastníka nebo opatrovatele psa, koně nebo skotu. Proč je lepší pojištění odpovědnosti mít a jak funguje? Pokud vás to zajímá, přečtěte si tento článek.

Sjednáno během několika minut

Pojistka se vyřizuje online na webu online.ergo.cz. Musíte znát jen velikost obytné plochy vaší nemovitosti a znát její přibližnou hodnotu. Poté už stačí se jen řídit pokyny a během několika minut si sjednáte ochranu pro váš domov. Smlouva je platná od druhého dne. Z dalších pojistných produktů nabízí Ergo například pojištění nahodilého poškození majetku. To kryje před nečekanými výdaji, které vzniknou jako následek nahodilého poškození nebo odcizení nového výrobku. Vztahuje se například na mobilní telefon, tablet, tiskárnu, počítač aj.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!