verze pro tisk

Jak se snadno a rychle připravit na stěhování?

30. květen 2012

Stěhování je vždy velmi náročné, a to zejména po logistické stránce. Je potřeba veškerý průběh přesunu nábytku a osobních věcí zorganizovat tak, aby byl co nejrychlejší a bezproblémový. Před samotným stěhováním je však potřeba rovněž vykonat celou řádku činností, kterými zajistíme, že věci dorazí na nové místo v pořádku, bez poničení.

Stěhování nábytku

Pomineme-li velký nábytek, na který je asi nejlepší najmout si stěhovací službu, která má s přesouváním těžkých břemen zkušenosti a disponuje také kvalitním vybavením, je nutné se postarat i o drobnější věci, jako jsou například sklenice, vázy, nádobí a další křehké předměty. Pakliže je špatně zabalíme, máme prakticky jistotu, že na místo určení nedorazí kompletně v pořádku.

Přeprava křehkých materiálů

Při balení křehkých věcí během stěhování je nutné nejen použít vhodné krabice a obaly, ale také například bublinkové fólie, které vyplní zbylý prostor uvnitř krabice a předměty se tak během cesty nebudou hýbat, čímž se minimalizuje možnost jejich poškození.

Kromě použití bublinkové fólie bychom před přepravou měli krabice dokonale uzavřít, pomoci nám k tomu mohou třeba kvalitní lepicí pásky. Díky tomu se obaly během cesty ve vozidle neotevřou, což by znamenalo vypadnutí jejich obsahu do volného prostoru a následně jejich rozbití.

Při stěhování buďme maximálně opatrní

Závěrem si tedy shrňme, že chystáme-li se na stěhování, musíme klást důraz nejen na velký nábytek, ale hlavně na křehké věci, které mají tendenci se při větších nárazech rozbít. Použitím bublinkové fólie a lepicí pásky do velké míry zabráníme tomu, aby k jejich poškození během přepravy skutečně došlo. Při stěhování buďme maximálně opatrní a upozorněme případně i stěhovací službu, s jakými krabicemi a předměty má zacházet zvlášť pečlivě. Případná náhrada škody za poškozené předměty během přepravy se vymáhá jen velmi těžko.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

sst8aLwEG

pátek, 14. listopad 2014
01:38

Vidc49bli jste dnes, jak zc5afstala Zdena s Tomc3a1c5a1em v posteli i kdyc5be pc599ic5a1la nc3a1vc5a1tc49bva, kterc3a1 je mc49bla nauc48dit vyiobrt figurky z marcipc3a1nu (na Zdenin dort)? Ostatnc3ad za nimi nc49bkolikrc3a1t byli, aby vylezli ven z pelechu, kdyc5be tam ta panc3ad je, ale oni jsou ublc3adc5beenc3ad. A tak Lucka nelenc3ad a nosc3ad jim marcipc3a1n a pokecc3a1 s nimi a v podstatc49b jim posvc49btc3ad, c5bee nic c5a1patnc49b neudc49blali. To, c5bee jsou nevychovanc3ad, to je vc49bc jinc3a1. Lucka je kam vc3adtr tam plc3a1c5a1c5a5. Jejc3ad zpovc49bc48f po vstupu do vily, jak sedc49bli u bazc3a9nu (a Vlado z nc3ad mc49bl meteorit v hlavc49b) byla zrcadlem jc3ad samotnc3a9.


posted by: sst8aLwEG (c2y3f6r1(a)outlook.com) [Odpovědět]