verze pro tisk

Kuchyně na míru a vestavěné skříně

14. červen 2011

Přemýšlíte-li o rekonstrukci kuchyně nebo obývacího pokoje, nebo hodláte v nejbližší době kompletně zařizovat interiér domu či bytu, pak určitě budete mít snahu si pořídit co nejkvalitnější nábytek, který bude dostatečně moderní a zároveň elegantní.

Vestavěné skříně

V poslední době jsou velmi v kurzu vestavěné skříně. Jedná se o velmi variabilní systém, který je složen ze dvou hlavních částí. První část je tvořena dveřmi, které mohou být buďto ve svislém posuvném nebo otevíracím provedení, druhá část je pak tvořena policovým systémem, který je tvořen přesně na míru dle potřeb zákazníka. Výhody vestavěných skříní spočívají především v praktičnosti a flexibilitě, není potřeba je nijak složitě skládat a navíc tvoří ucelený a kompaktní celek.

Kuchyně na míru

Kromě vestavěných skříní, které se hodí například do ložnice, se jistě budete zaobírat také otázkou, jak zařídit kuchyni. Společnosti, které vyrábějí a prodávají kuchyně, nabízejí zákazníkům buď jednotlivé kusy nábytku do kuchyně, nebo také přímo kuchyně na míru. Je přitom snaha v maximální míře uspokojit požadavky klientů a zároveň dbát na finanční rozpočet, který zákazník je schopen v rámci nákupu naplnit. Kuchyně na míru jsou velmi elegantním řešením, je zde využito moderních materiálů a také různých doplňků.

JN interier

Kuchyně na míru a vestavěné skříně lze nyní pořídit například u společnosti JN interier, která v oblasti interiérových služeb funguje na našem trhu již od roku 2000. Výroba těchto produktů je prováděna na moderních, počítačově řízených strojích, kompletace pro konkrétní zakázky je pak dokončována v ruční dílně. Firma kromě samotného prodeje nabízí také montáž a servis. Před pořízením vestavěné skříně či kuchyně jsou poskytovány konzultace, zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace zdarma.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!