verze pro tisk

Povlečení do každé domácnosti

25. říjen 2011

Chcete si pořídit nové a kvalitní povlečení do Vaší domácnosti. Chcete něco zajímavého s moderním a atraktivním vzhledem, co by ladilo s celkovým interiérem ložnice? Zkuste se podívat na stránky našeho internetového obchodu Bonatex.cz a vyberte si to, co se Vám nejvíce líbí. U nás si určitě vybere každý.

Máme širou nabídku všech možných druhů povlečení. Máme všechny možné velikosti a různé druhy materiálů. U nás naleznete saténové, krepové a bavlněné povlečení. Máme povlečení s velmi krásnými vzory, a všechna mají krásné barvy

Vaší postel také velmi ozdobí a hlavně ochrání nějaký pěkný přehoz na postel. Přehozy přes postel jsou vyráběny z bavlny ve vysoké kvalitě a jsou navrhovány s krásnými decentními vzory, které dodají Vaší ložnici nový půvab a udrží Vaši postel v čistotě. Přehozy přes postel se snadno udržují a prát je můžete snadno v pračce.

Nezapomeňte na prostěradla

Velmi důležitým sortimentem jsou u nás i prostěradla na postel, která jsou nezbytná. Nabízíme velikosti pro různé druhy a velikosti postelí. Máme froté prostěradla, klasická bílá prostěradla, saténová prostěradla a bavlněná prostěradla.

Ať už hledáte do svého bytu povlečení, polštáře, přehozy a jiné ložní prádlo, vybírejte vše u firmy Bonatex.cz, které se v ložním prádle vyzná a zajišťuje sortiment jen u známých značek výrobců lůžkovin. Navíc na Vás čeká vše za příznivé ceny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!