verze pro tisk

Sconto nábytek - sedací soupravy, PC stoly a postele

30. listopad 2011

Součástí vybavení každé domácnosti jsou postele či sedací soupravy. Bez nich bychom doma neměli dostatek pohodlí a komfortu. Společnost Sconto Nábytek nyní nabízí sedací soupravy a postele mnoha druhů, kromě toho v její nabídce nalezneme také například PC stoly pro kanceláře či domácí pracovnu.

Postel do ložnice

Základním nábytkem v ložnici je postel. Při výběru postele bychom měli zvážit její rozměry, a to vzhledem k celkové velikosti ložnice. Vedle postele by měl být dostatek místa pro odkládací stolek, skříň či další nábytek. Postele od společnosti Sconto.cz se dají pořídit jak ve variantách pro více osob ( dvoulůžkové, manželské), tak i pro jednotlivce. Kromě rozměrů si postel nejčastěji vybíráme také dle jejich vzhledu. Moderní postele bývají vyráběny v jednoduchém stylu. Sconto.cz nabízí mimo jiné třeba futunové postele, které se vyznačují velmi střídmým, avšak vzhledným designem, dále v její nabídce nalezneme také stylové dřevěné postele či postele kovové.

Sedací soupravy do obývacích pokojů

Zatímco postele jsou výraznou dominantou ložnice, v obývacích pokojích zaujímají významné postavení sedací soupravy. Sconto Nábytek přichází s velmi rozmanitou škálou sedacích souprav, které jsou vhodné do menších i větších bytů. Vybrat si tak můžeme rozkládací sedací soupravy, které mohou sloužit rovněž jako pohovka či rohové sedací soupravy, a to v mnoha velikostech a barevných kombinacích.

PC stůl do pracovny

Máme-li doma počítač, pak je vhodné pro něj mít také PC stůl. PC stoly jsou totiž speciálně designovány pro to, aby na nich byl dostatek místa pro počítač a zároveň také prostor pro odkládání různých papírů, dokumentů a potřeb. Lze si vybrat PC stoly, které mají police, přihrádky a šuplíky, kdo dává přednost jednoduchosti, raději zvolí strohý, avšak praktický PC stůl.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!