verze pro tisk

Štípačky na dřevo

29. září 2012

Lidé, kteří topí dřevem, musejí počítat s tím, že si budou muset dříví sami nasekat, pokud tedy v obchodech nechtějí utrácet za již nasekané kousky. Naštípat dříví na celou zimu však zabere hodně času a stojí to také spoustu sil, pokud používáme jen klasickou sekerku. Práci se sekáním dřeva si přitom lze usnadnit, stačí si pořídit štípačku na dřevo. Hydraulické štípačky na dřevo jsou skvělým pomocníkem do domácnosti.

Systém štípačky na dříví

Štípače dříví fungují na hydraulickém systému. Pomocí pohonu, který je poháněn elektřinou nebo benzínem, je vytvořena tlaková síla, které je vyvíjena směrem na štípací klín. Špalek dříví se vloží ke klínu a vzniklá tlaková síla jej rozpůlí. Tento velmi jednoduchý princip umožňuje sekat dříví rychle a hlavně bez jakékoliv námahy. Člověk jen vloží špalek dříví a zbytek práce za něj provede štípačka.

Štípačky dřeva jsou jednoduchým, avšak neocenitelným pomocníkem pro všechny majitele rodinných domů, kteří topí dřívím. Topení dřevem se vrací do obliby, neboť začíná být oproti jiným druhům vytápění ekonomičtější. Vzhledem k tomu, že elektřina a plyn se neustále zdražují, je přechod na topení dřevem naprosto logickým vyústěním. Díky štípačkám na dříví je zpracování dřeva pro vytápění jednoduché a rychlé.

Prodejce štípaček na dříví

Štípačky na dříví lze zakoupit v internetovém obchodě levneelektro.cz. Tento eshop má dlouhou historii, jedná se o jeden z prvních internetových obchodů s elektro produkty. Do těchto chvil jej k nákupu nejrůznějších elektro spotřebičů využily statisíce lidí. Eshop se také v letošním roce dostal mezi finalisty soutěže ShopRoku 2012. V obchodě naleznete moderní hydraulické štípačky dřeva, elektrické i benzínové, vertikální i horizontální, to vše za velmi nízké ceny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!