verze pro tisk

Bydlet v Praze je skutečně skvělé, vyzkoušejte si to na vlastní kůži

27. září 2018

V našem hlavním městě je úplně vše, co očekáváte. Lékař, obchody, kina, servisy elektroniky, prodejny všeho druhu, zázemí pro děti, kvete tu kultura, na každém sídlišti je nějaký rozsáhlý pás zeleně. Zkrátka, když se řekne Praha, mnohým se vybaví pohodové a klidné bydlení, s vysokým komfortem pro všechny. Mnoho lidí sem jezdí za prací, další by se zde rádi usadili. Když jednou přijdete do Prahy, snad vás ani nebude chtít pustit zpátky...

Žižkov je historická lokalita, která se mění k nepoznání

Slyšeli jste někdy o lokalitě Na Vackově? Jedná se o část Horního Žižkova, konkrétně bychom pak na mapě hledali oblast Prahy 3. V té žije přibližně 75 tisíc lidí, rozkládá se na necelých sedmi čtverečních kilometrech a zahrnuje kromě části Žižkova i Vinohrady, Vysočany a Strašnice.

K Vltavě to je opravdu jen, co by kamenem dohodil. A o skvělém zázemí pro rodiny s dětmi snad ani mluvit nemusíme, přesně to jsou byty Praha 3! Pro unavené rodiče se nabízí kino Aero nebo třeba také pár zajímavých restaurací v okolí.

Malešická ulice je jako vystřižená ze slavných amerických filmů

Budete se cítit jako v jiném světě, Malešická ulice na Vackově je ideálním bydlením nejen pro mladé rodiny. Připomíná totiž tak trochu americkou scenérii, je zde dostatek místa pro procházky a o zeleň zde také není vůbec nouze.

Prodej bytů Na Vackově nabízí více než tři stovky možností, pro klidné bydlení naprosto ideálních. Ne vždy je lákadlem ruch velkoměsta, ale vezměte si – žít takhle kousek od centra, a přesto uprostřed zeleně, to nabídne opravdu jen Praha 3. Přímo v sousedství můžete mít místa, kterými proudila česká (a světová) historie. Třeba Vítkov je doslova jen pár minut chůze, zdejší lokalita je magická i po staletích...

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!