verze pro tisk

Eurookna přispějí k lepší tepelné pohodě v domácnosti

13. září 2011

Velmi důležitým faktorem, který ovlivňuje kvalitu bydlení z hlediska tepelného komfortu, jsou dobrá okna. Pokud chceme, aby z místnostní unikalo jen nezbytné minimum tepla, je potřeba investovat do nových oken.

Eurookna od společnosti Slavona

Jedním z vhodných produktů jsou eurookna. Tato moderní okna mají výborné tepelně-izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Na výběr jsou zejména plastová a dřevěná eurookna.

Tradičním českým výrobcem kvalitních eurooken je společnost Slavona. Tato firma prodává a instaluje dřevěná eurookna, která mají propracované detaily a architektonické členění. Jsou zárukou, že okna nebudete muset po desítky let měnit a přitom budou mít stále dobré vlastnosti z hlediska tepelné izolace. Dřevěná okna se využívají při stavbě nových bytů a domů, ale i při rekonstrukcích starších objektů.

Všechny okenní profily od firmy Slavona jsou vyvíjeny s cílem dosáhnout do nejlepších parametrů z hlediska snížení hodnoty součinitelů prostupu tepla a zvýšení vnitřních teplot.

Dřevěné a dřevohliníkové dveře

Kromě dřevěných eurooken společnost Slavona vyrábí také kvalitní dřevěné a dřevohliníkové dveře. I v jejich případě je kladen důraz na kvalitu. Firma vyvinula inovaci povrchové úpravy na jednotlivých dílech dveří. Tím se dosáhlo delší životnosti. Všechny dveře od společnosti Slavona jsou nastříkány elastickou lazurou s UV ochranou, což podstatně zvyšuje odolnost vůči poškození.

Eurookna jsou základem moderních nízkoenergetických domů

Pokud v nejbližší době plánujete rekonstrukci Vaší domácnosti, pak rozhodně nezapomeňte na výměnu starých oken a dveří za nové. Je známo, že špatně izolovanými okny může unikat velké množství tepla, čímž se bydlení výrazně prodražuje, neboť je nutné mnohem více topit. Eurookna jsou vhodná pro nízkoenergetické stavby, kde je základním předpokladem minimální spotřeba energií.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!