verze pro tisk

Moderní byty, které jsou v těsném kontaktu s přírodou

23. říjen 2012

Zájemci o nové bydlení dnes kladou stále větší důraz nejen na to, aby jejich nový byt byl moderně zařízen, ale také aby byl situován do příjemného a poklidného prostředí. Ani krásný byt totiž nemusí představovat komfortní bydlení v případě, že se nachází v lokalitě, která je zcela bez zeleně, bez jakéhokoliv kontaktu s přírodou.

Při výstavbě bytových domů se klade důraz na kontakt s přírodou

Tento trend je vidět zejména u mladých lidí, kteří plánují v novém domově založit rodinu a mít děti. Představa, že si jejich malé ratolesti nebudou mít kde hrát a jediné, co při procházkách v okolí svého bydliště uvidí, budou silnice, průmyslové objekty a neupravená prostranství, rozhodně není nijak příjemná. Naštěstí si tohoto trendu všímají i developeři, kteří se v posledních letech snaží realizovat nové byty v Praze a dalších částech republiky tak, aby v okolí bytových domů byl dostatek volného prostranství a zeleně. Z tohoto důvodu jsou v rámci jejich projektů realizovány také úpravy okolí, kde vznikají dětská hřiště, odpočinkové zóny a lidé, kteří se do nových bytů nastěhují, tak mají větší kontakt s přírodou.

Nové byty v Praze s výhledem do přírody

Typickým příkladem toho, že nové byty v Praze vznikají v blízkosti s přírodou, je projekt Kaskády u Botiče. Tento projekt je realizován významnou developerskou společností GEOSAN DEVELOPMENT, která staví nové byty v Praze ve více lokalitách. Vždy klade důraz na to, aby noví majitelé měli blízko nejen veškerou občanskou vybavenost, ale také přírodu, kam by mohli se svou rodinou chodit ve volném čase. Nové byty v Praze, které jsou na prodej v rámci projektu Kaskády u Botiče, jsou sice v samém srdci hlavního města, nicméně díky blízkosti Hamerského rybníka a Botičského potoka je zde zaručeno dostatečně klidné a příjemné prostředí, které je zasazeno nedaleko přírody. Přímo z bytů je krásný výhled na okolní krajinu, dostatek zeleně je i přímo u bytových domů. Pro mladé rodiny s dětmi jsou tak Kaskády u Botiče v Praze 10 ideálním místem pro bydlení.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!