verze pro tisk

Moderní topná tělesa, která mají nízkou spotřebu elektrické energie

7. říjen 2012

Vytápění elektřinou je sice poměrně nákladné, nicméně pakliže se použijí kvalitní a moderní topná tělesa, pak ani tento způsob vytápění rodinných domů či bytů nemusí být nijak drahý. Příkladem mohou být třeba topná tělesa Thermotec.

Topení Thermotec má malou spotřebu elektřiny při vysokém výkonu

Elektrické topení Thermotec patří mezi nejefektivnější a zároveň nejekonomičtější elektrická vytápění objektů. Vyznačuje se velmi nízkou spotřebou elektrické energie. Pakliže jste dosud v domácnosti využívali klasické přímotopy, které jsou energeticky velmi náročné, pak s moderními topnými tělesy Thermotec snížíte spotřebu elektřiny zhruba o jednu třetinu, což je jistě velmi významná úspora.

Snadná instalace a údržba

Další velkou předností, kterou se topná tělesa značky Thermotec liší od běžných systémů elektrického vytápění, je minimální potřeba údržby. Jedná se o prakticky bezúdržbová zařízení. Pozitivní je také fakt, že topná tělesa Thermotec se dají velmi lehce nainstalovat do všech místností. Díky tomu jsou vhodná nejen pro klasické rodinné domy a byty, ale dají se využít také v dalších objektech, v nichž je k dispozici elektrická energie. Běžně jsou topná tělesa Thermotec doporučována například pro rekreační chaty a chalupy, hodí se však také do kancelářských prostor či třeba pro výstavní síně, dílny či menší průmyslové objekty.

Hodí se do malých i větších místností

Topná tělesa Thermotec se vyrábějí v několika variantách podle výkonu. Do větších prostor tak lze zvolit topná tělesa s výkonem až 2450W, v menších objektech pak můžete využít menší topná tělesa Thermotec, která mají výkon 650W a více. Ocenit lze určitě také dlouhou záruční lhůtu na tato zařízení. Ta činí plných 30 let.

S kvalitními topnými tělesy budete mít doma za každých okolností ideální tepelné podmínky a nebudete se muset strachovat, že by vám účty za elektřinu výrazně narušily rodinný rozpočet.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!