verze pro tisk

Nákup luxusních nemovitostí

19. červenec 2011

Při hledání nového rodinného domu, do nějž bychom se přestěhovali z našeho již nevyhovujícího sídla, je dobré si hlavně ujasnit, kolik peněz chceme do nemovitosti investovat a na jak atraktivní lokalitě by měl náš rodinný dům stát.

Prvorepublikové vily

Pokud nemáme problémy s financemi a můžeme si dovolit si pořídit luxusní nemovitost, pak rozhodně budeme mít výrazně ulehčený výběr, neboť luxusních vil a domů u nás na prodej běžně nebývá zas až tolik. Nejčastěji je najdeme ve větších městech, případně na jejich okraji. Jedná se zejména o Prahu, Brno, Olomouc či Plzeň. Luxusní nemovitost v těchto oblastech mohou být zcela moderní a nové, ale můžeme si vybrat i z nabídky například prvorepublikových vil, které jsou pověstné svou honosností a až neskutečně nadčasovým řešením. Není ani divu, vždyť mnohé prvorepublikové vily byly navrženy dnes již legendárními architekty, kteří své řemeslo dokonale ovládali. Tehdejší zámožní obyvatelé městských oblastí investovali do výstavby svých vil často ohromné peníze, což se projevilo na kvalitě bydlení.

Moderní luxusní nemovitost

Pokud hledáme takto honosné vily, musíme mít samozřejmě štěstí, neboť luxusní nemovitost tohoto typu není v nabídce realitních kanceláří zas až tak často, nicméně občas se přeci jen nějaká objeví.

Většina lidí však dnes dává přednost výstavbě supermoderních vil, které svou honosností ty prvorepublikové mnohdy předčí. Luxusní nemovitost tak může vyjít i na desítky milionů korun. Samozřejmě zde nesmí chybět prostorná zahrada, ale také třeba tenisové kurty, bazén apod.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!