verze pro tisk

Rezidenční čtvrť v Praze, která si zakládá na spojení s přírodou

23. říjen 2020

Pokud si dnes hledáme nové bydlení, rozhodně chceme něco moderního, zároveň toužíme po klidné lokalitě a rozhodně si nechceme odpustit výdobytky civilizace. Někdy je obtížné všechny tyto atributy skloubit dohromady, ale jsou lokality, kde se to daří. Zejména nově vznikající rezidenční čtvrti jsou koncipovány tak, aby co nejlépe odrážely potřeby moderního člověka. Mezi takové lokality se rovněž řadí projekt Byty u parku, na který se nyní podíváme.

Nabídka bytů pro každého

Nově vznikající rezidenční čtvrť se nachází na pražském Žižkově a je zajímavá například z toho pohledu, že dokáže oslovit široké spektrum klientů. Můžete si totiž vybírat od těch nejmenších bytů, až po opravdu prostorné bytové jednotky. Ty největší byty zde mají plochu přesahující 140 m2.

Byty na prodej Praha 3 mají zajímavě řešené vnitřní prostory, což jim zajišťuje dostatek světla to celý den. Také to je pochopitelně znakem moderního bydlení, které je schopna poskytnout dnešní moderní architektura. K těmto bytům zároveň patří:

  • Terasy, lodžie nebo balkony
  • Garážová stání a sklepní kóje

Celkově se zde nachází 11 bytových domů, jejichž výška nepřesahuje 6 podlaží, což je opět prvek, kterým moderní architektura respektuje okolní krajinu. Prvky jako balkony, lodžie nebo terasy pak jasně kladou důraz na propojení s přírodou. Jakmile bude celý projekt dokončen, bude zde k dispozici 272 bytů a dva ateliéry.

Bydlení v hlavním městě s přírodou za okny

Jak jsme již zmínili, jedním z hlavních benefitů tohoto bydlení je skutečnost, že zde najdete opravdu vše. Od možností pro nakupování a kulturní vyžití, přes velmi dobrou dopravní dostupnost, až po zeleň doslova za okny. Projekt Byty u parku nabízí možnosti pro relaxaci a sportovní aktivity v rámci přilehlého parku Židovské pece. Lokalitu přitom v budoucnu čeká další rozvoj a v blízkosti vznikne nová moderní městská čtvrť.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!