verze pro tisk

V Praze vznikají nové byty. Krásné a cenově dostupné!

28. prosinec 2015

Hledáte nové bydlení v Praze, ale bojíte se, že nenajdete cenově dostupný byt v odpovídající kvalitě? V tom případě vás bude zajímat prodej bytů na Praze 3 v rámci nového rezidenčního projektu NA VACKOVĚ. Komplex tří budov realizuje zkušený developer Metrostav Development, který v lokalitě Žižkova vybudoval úspěšný projekt Alfarezidence.

Ideální místo pro mladé páry i rodiny s dětmi

Levné byty v Praze 3 vznikají kolem ulice Olgy Havlové. Půjde o 202 vzdušných bytů s dostatkem přirozeného denního světla o dispozicích 1+kk 4+kk. Na své si přijdou mladé páry, které si vystačí s menší bytovou jednotkou i větší rodiny s dětmi.

Za elegantním a architektonicky čistým řešením stojí profesionálové ze studia MS Architekti. Budovy, jejichž výška nepřesahuje pět pater, ustupují od uliční linie. Charakterizuje je asymetrie a členitost, která do stávajícího koloritu vnáší jedinečnou svěží atmosféru. Mezi budovami vzniknou prostorná zákoutí, jako stvořená pro byty se zahrádkami.

Lokalitu čekají velké změny

Rezidence NA VACKOVĚ nabízí perfektní bydlení pro rodiny v Praze i s ohledem na možnosti lokality Horního Žižkova. Tu v budoucích letech čekají velké změny – v oblasti Nákladového nádraží vyroste nová obchodní čtvrť. Navzdory plánovanému rozvoji bude lokalita Na Vackově klidná a zachová si svůj komorní rozměr.

Budoucí obyvatelé si budou užívat procházky v nedalekém parku Židovské pece, sportování v parku Balkán a výletů po přilehlém okolí po cyklostezce na Kralupské dráze. V rámci kulturního vyžití stojí za zmínku kino Aero, které patří k nejcharismatičtějším pražským kinům.

Kdy budou nové byty k dispozici?

Kdo si na nové byty počká, nebude litovat. Budovy A a B budou dokončeny koncem roku 2016 a předání bytů proběhne nejpozději do konce února 2017. Dokončení budovy C je naplánováno na jaře roku 2017 a předání bytů do konce srpna téhož roku. Aktuality můžete sledovat na byty.navackove.cz.

-jan-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!