verze pro tisk

Výhody vestavěných skříní

28. srpen 2012

Při modernizace místností v bytě se stále častěji využívají vestavěné skříně. Existuje proto několik vysvětlení. Bytoví architekti doporučují vestavěné skříně zejména hlavně v bytech, v nichž není dostatek místa na klasické skříně. Vestavěné skříně jsou totiž z hlediska prostorové náročnosti mnohem lepší. Díky tomu, že se dají navrhnout přesně na míru, nedochází zde ke vzniku zbytečně volného prostoru v rozích. Celý prostor tak již na první pohled působí mnohem kompaktněji. Vestavěné skříně se ale samozřejmě dají použít i v prostornějších místnostech, kde s nedostatkem místa není problém.

U vestavěných skříní je výhodou absence hluchých míst

Pro vestavěné skříně platí, že je lze udělat přesně dle požadavků zákazníka. Firmy, které je vyrábějí, mohou uvnitř skříně udělat libovolný počet polic a přihrádek. Skříně tak mohou sloužit k uložení oblečení, spodního prádla, ale také například různých dokumentů, papírů a dalších věcí, které se nehodí mít v domácnosti je tak volně položené.

Vestavěné skříně se hodí do každé místnosti

Vestavěné skříně se hodí prakticky do všech pokojů. Lze je s přehledem využít jak v obývacím pokoji, tak i například v předsíních, vybrané druhy se pak skvěle hodí také do prostoru kuchyně, kde mohou sloužit pro úschovu kuchyňských potřeb a doplňků. Říká se, že vestavěné skříně jsou velmi flexibilní a praktické. Je však potřeba je vyrobit z kvalitního materiálu, který bude dostatečně odolný a funkční.

Vestavěné skříně a kuchyně na míru od JN interiér

Vestavěné skříně do domácností i komerčních prostor, kam se rovněž tento druh nábytku velmi dobře hodí, vyrábí a dodává česká firma JN interiér. Ta je schopna dodat vestavěné skříně přesně na míru zákazníkům, kteří si mohou zvolit, jak bude vypadat vnitřek skříně ( tedy jaký zde bude počet předělů, polic a přihrádek). Společnost na základě objednávky zpracuje ve svých studiích návrh, který je pak následně předveden zákazníkovi. Po schválení návrhu dochází již k samotné realizaci zkušeným technikem. Společnost JN interiér kromě vestavěných skříní realizuje také kuchyně na míru.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!