verze pro tisk

Zbrusu nový developerský projekt v Praze 4, který nesmíte přehlédnout!

5. březen 2018

Praha 4 se podle mnoha odborníků v posledních letech stává novodobým centrem města. V této pulzující městské lokalitě je stále větší poptávka po bydlení. Nároky na něj jsou ovšem stále větší. Noví obyvatelé chtějí bydlet moderně, komfortně a na zajímavém místě. Proto nejsou ani tak vyhledávané byty ve starších domech, ale nově realizované developerské projekty. Jeden takový vzniká na Michelské stráni.

Projekt poráží ostatní svou unikátností

Na výstavbu nového developerského projektu byste rozhodně našli snadnější místo, než jsou Michelské stráně. Postavit domy ve svažitém terénu a tak, aby nijak nerušily vzhled této čtvrti, není z architektonického hlediska vůbec jednoduché. Pro většinu developerů by to byla nepřekonatelná překážka, ale pro pražské architekty z Arx Studia to byla výzva, kterou se podařilo splnit dokonale a mohou tak vzniknout nové byty na Praze 4. Více informací o městské části Praha 4 najdete zde.

3 budovy v jednom komplexu

Arx Studiu se podařilo z překážky ve formě svažitého terénu udělat největší přednost stavby. Rezidence Hadovitá je projektem tří bytových budov. Z architektonického hlediska jsou tyto budovy členité a kopírují tak svažitý terén. Skvěle do terénu zapadají. A právě díky členitosti budov a svažitosti terénu působí celý komplex nadčasovým dojmem. Prodej bytů v Praze Michli v projektu Rezidence Hadovitá proto bude naprosto vyhovovat i těm nejnáročnějším rezidentům.

Vybavení a interiér podle trendů moderní architektury

Pro výstavbu jsou použité jen moderní a nízkoenergetické materiály. Vnitřní dispozice jednotlivých bytů jsou přesně podle trendů moderní architektury s důrazem na maximální využití prostoru a dostatek přírodního světla v místnostech. Rezidence Hadovitá nabízí byty v dispozicích od 2+kk až po 4+kk.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!