verze pro tisk

Hypotéka od České spořitelny

20. březen 2012

Financování nákupu či rekonstrukce nemovitostí, které jsou určeny k bydlení, se dnes běžně děje prostřednictvím hypotéky. Na hypotéku obecně vzato dosáhne každý, kdo má trvalý příjem, je občanem České republiky a má zde trvalý pobyt. Každá společnost, která hypotéky nabízí, si pak klade specifické podmínky, které klienti dále musejí splnit. ´

Hypotéka až do 100% výše hodnoty nemovitosti

Jednou z nejoblíbenějších a také i nejdostupnějších jsou hypotéky od České spořitelny. Ty jsou určeny všem osobám, které potřebují finance na zaplacení vlastního bydlení či rekonstrukci stávajícího. Každá hypotéka je vyřizována bez poplatku, dá se zařídit až do výše 100% hodnoty nemovitosti. Zájemci mohou využít i možnosti online ocenění, které je zcela zdarma. Splácení hypotéky se stanoví individuálně dle potřeb klienta, přičemž je možné během splácení změnit či dočasně odložit jednotlivé splátky. Čerpání při výstavbě je rychlé, bez faktur. Česká spořitelna tuto hypotéku nabízí s úrokovým zvýhodněním 0,3% a jeho zcela unikátní garancí po celou dobu, kdy bude klient hypotéku splácet. Maximální doba splácení hypotéky od České spořitelny je stanovena až na dobu 30 let, přičemž fixní úrokové sazby jsou od 1 roku do 20 let.

Na co se dá hypotéka od České spořitelny využít

Důležitou otázkou je to, kdy lze hypotéku od České spořitelny využít. Je určena na koupi nemovitosti, dále pak také na financování výstavby či stavebních úprav nemovitosti, ale i na koupi družstevního bytu či na koupi podílu na nemovitosti, kdy je potřeba vypořádat spoluvlastnické nebo dědické nároky. Hypotéka je dále použitelná pro případy, kdy klient má prokazatelné náklady, jež souvisejí s investicemi do nemovitosti.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!