verze pro tisk

Pojištění vozidel: Povinné ručení na živelné pohromy, jako jsou kroupy, povodeň nebo střet se zvěří nestačí

31. leden 2014

Existuje mnoho variant pojištění. Určitě je dobré si zajistit kupříkladu pojištění domácnosti. Měli byste ale vědět, že existují i pojištění, která dokonce musíte mít. Jedná se například o pojištění vozidel, tedy takzvané povinné ručení. To si musí zajistit každý majitel motorového vozidla, které je v evidenci a má vlastní registrační značku.

Někteří majitelé automobilů (případně i jiných motorových vozidel) se domnívají, že jim postačí pojištění proti živelným pohromám. To je ale velký omyl. Takovéto pojištění je doplňkové, ovšem povinné ručení je nutností. V případě, že způsobíte dopravní nehodu, je škoda financována právě na základě toho, že máte uzavřené povinné ručení.

Povinné ručení neplatíte pro nic za nic

Zákonné pojištění vozidel vás sice může otravovat a vytahovat vám z kapsy peníze, ovšem je dobré, že něco takového vůbec existuje. V mnoha případech řidiči nakonec usoudí, že je povinné ručení vlastně ušetřilo peníze.

Zkuste online sjednání povinného ručení

Povinné ručení vlastně ani není tak drahou záležitostí. Dnes už máte možnost zajistit si velmi levné povinné ručení, a to přes internet. Pokud si provedete online srovnání povinného ručení, dozvíte se, jaká tuzemská pojišťovna vám může nabídnout levné řešení. Na platbě pojištění vozidel tak můžete v konečném důsledku ušetřit i několik stovek či dokonce tisíc korun oproti tomu, které jste měli uzavřené doposud.

Buďte chytří a zajistěte si co nejlevnější řešení. Pokud si povinné ručení sjednáte online, rozhodně neprohloupíte. A když už budete u pojištění, pak je dobré se pro jistotu připojistit také třeba proti živelným pohromám, jako jsou kroupy, povodeň či střet se zvěří. Nikdy nevíte, co se vám, respektive vašemu autu přihodí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

XMLMdJX3v74

čtvrtek, 13. listopad 2014
18:26

Pepa napsal:Allianz pojišťovna je špatne1 pojišťovna. Neuhraded celou škodu, kreotu způsobed jejed klient při dopravned nehodě. Nestedhe1 termedny, neodpovedde1 na e-maily. Je nezbytne9 korespondovat medsto elektronicky klasickfdm doporučenfdm dopisem. Nesmed se člověk nechat uchle1cholit, když po stedžnosti pošlou pe1r korun. Po dalšed stedžnosti dostanete opět pe1r korun. Dobrovolně ani nedobrovolně neuhraded celou škodu. Jedine1 možnost je de1t je k soudu.


posted by: XMLMdJX3v74 (ln9ye36as9(a)outlook.com) [Odpovědět]