verze pro tisk

Provident: půjčka prověřená lidmi

7. září 2012

Rozhodli jste se zažádat o půjčku, ale nevíte, kterého poskytovatele si vybrat? Vyzkoušejte půjčky Provident. Společnost působí na českém trhu od roku 1997, ale to není nic oproti její působnosti ve Velké Británii, kde také vznikla a to již v roce 1880. Svěřte se i vy do rukou Providentu, který se může pyšnit dlouholetou tradicí a hlavně zkušenostmi získanými v oboru.

A proč si vybrat půjčku právě od Providentu? Kvůli výhodám, které společnost svým klientům nabízí. Půjčka je poskytována bez skrytých poplatků a náhledu do registru dlužníků, což pro vás znamená jedině plus, tedy pokud jste se někdy na této černé listině objevili. Nemusíte shánět žádného ručitele a ani dokládat účel. Navíc vaše žádost může být vyřízena již do druhého dne. Rychlost záleží na vás, jelikož je závislá na dodání podkladů z vaší strany. Půjčit si můžete částku 4 000 Kč až 50 000 Kč. Navíc peníze se dají obdržet hotovostní i bezhotovostní formou.

Jak získat půjčku

Sjednání půjčky Provident je jednoduché. První krok musíte učinit vy a to vyplnit online formulář na internetových stránkách. Tam zadáte své osobní údaje a telefonní číslo, na které vás kontaktuje zástupce společnosti. Ten si s vámi sjedná schůzku, na níž může dojít k podpisu smlouvy.

Pro úspěšnou žádost musíte splnit pouze tři základní podmínky: mít věk alespoň 18 let, trvalé bydliště v České republice a pravidelný měsíční příjem.

Svěřte se do rukou Providentu i vy, protože to je půjčka prověřená lidmi. Navíc se půjčka hodí pro každého a přizpůsobí se vašim potřebám. Předem budete seznámeni s veškerými požadavky a vše bude přehledně definováno ve smlouvě. Přidejte se k tisícům spokojených klientů Providentu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!