verze pro tisk

Půjčky pro nezaměstnané přes SMS

26. březen 2012

Sehnat půjčku v těžké životní situaci není rozhodně jednoduché. Naštěstí existují společnosti, jejichž primárním cílem je pomoci. Věří, že půjčku si berou jen zodpovědní lidé, kteří ji dokážou splatit.

Tyto společnosti, v jejichž nabídce je SMS půjčka, jsou z nebankovního sektoru. K vykonávání své práce tedy nemusejí dodržovat tak přísná opatření. Banky musejí nahlížet do registru dlužníků, v mnoha případech kontrolují trestní rejstřík atd. Nebankovní sektor tyto kroky dělat nemusí a u SMS půjček je ani nedělá. Zápis v trestním rejstříku, případně v registru dlužníku již není překážkou.

SMS půjčky mají obvyklou splatnost 15 – 30 dní. Konkrétní splatnost se odvíjí od výše půjčky, která je v rozmezí 500 – 10 000 korun (u SMS půjčky). Vše je maximálně zjednodušeno a zrychleno. Penězi můžete disponovat již za 24 hodin a použít je můžete na cokoliv. Velmi jasná jsou i pravidla ohledně úroku. Celkově přeplatíte 25 procent, tzn. 250 korun z každého 1 000 korun. Pouze v případě, že nedodržíte datum splatnosti, se daná částka navýší ještě o 10 procent. Ovšem k tomuto kroku vůbec nemusí dojít, stačí požádat o prodloužení splatnosti.

Na SMS půjčce nehledejte žádné skryté poplatky, žádné podvody. Vše je maximálně zjednodušeno a mnoho spokojených zákazníků může potvrdit funkčnost tohoto systému.

Žádost o SMS půjčku

Požádat o SMS půjčku Kredia můžete pomocí krátkého online formuláře na stránkách poskytovatele služby nebo na via SMS. Správný tvar a číslo, na které je nutné SMS zaslat naleznete opět na stránkách poskytovatele. Vyplnění žádosti o SMS půjčku vám zabere jen minutku. Navíc během chvíle vám přijde informační SMS o stavu vaší žádosti.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Kudracova Andrea

pondělí, 7. září 2015
09:33

Dobry den,mohu od Vas ziskat pujcku 10 000 kc? Jsem na materske dovolene,ale jsem v registru dluzniku,prosim o odpoved,ale jen na telefon 720 508 131,protoze e-mail nepouzivam tudiz bych se nic nedozvedela,dekuji,s pozdravem Kudracova Andrea


posted by: Kudracova Andrea (kudracovaandrea(a)seznam.cz) [Odpovědět]