verze pro tisk

SMS půjčka: Peníze rychle přes mobil nebo internet

14. leden 2011

Občas se to stane každému z nás. Bankomat nám odmítne vydat peníze a zjistíme, že na účtu už nic není. Jenže do výplaty zbývá ještě pár dní, tchýně má narozeniny a děti potřebují zaplatit školní výlet. Řešení je jednoduché – rychlá SMS půjčka přes mobil nebo internet!

SMS půjčka? Jen malé částky

Výhodou SMS půjčky (neboli finské půjčky) je, že si můžete půjčit jen malou částku. Právě takovou, abyste přežili dobu, než vám zaměstnavatel pošle peníze na účet. Minimální výše půjčky je 500 korun, maximální pak 5 000 korun. Při první žádosti o SMS půjčku si zpravidla můžete půjčit jen 1 000 korun. Poskytovatel půjčky si totiž nejprve potřebuje ověřit, že jste důvěryhodní a peníze vrátíte.

SMS půjčka je rychlá

Finská půjčka je vhodná pro všechny, kteří potřebují menší obnos peněz, ale velmi rychle. Rychlost je totiž jednou z hlavních charakteristik finské půjčky. SMS půjčku si můžete sjednat online z pohodlí domova. Nemusíte chodit do banky a složitě o peníze žádat nebo vyplňovat sáhodlouhé dokumenty.

SMS půjčka přes internet

Výhodou SMS půjčky je, že si ji můžete sjednat přes internet. V elektronické žádosti o půjčku stačí vyplnit jen kontaktní údaje, vybrat výši požadované částky a dobu splatnosti.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!