verze pro tisk

Zařiďte si dům se stavebním spořením

14. listopad 2011

Každý má už od dětství nějaký sny o tom, jak bych chtěl jednou bydlet, jaký by chtěl mít dům. V dospělosti se každý z nás snaží, aby si mohl alespoň některé sny o bydlení splnit. To ovšem není vždy tak snadné. Pokud chcete jít svému štěstí naproti, zařiďte si stavební spoření.

Stavební spoření je stále velmi atraktivní a nabízí vyšší výnos než spořicí účty a termínované vklady. Stavební spoření je určeno všem bez rozdílu věku. Navíc stavební spořitelna Raiffeisen stavební spořitelna má pro Vás připravenou celou řadu výhod. Můžete například začít čerpat velmi kvalitní úvěr na bydlení.

Využijte výhodných úvěrů

Úvěr můžete použít na koupi bytu, domu či pozemku nebo na rekonstrukci vašeho bytu, nebo domu. Další výhodou stavebního spoření je například státní podpora nově až 2 000 Kč ročně, vklady jsou ze zákona pojištěny až do výše 100 000 EUR a je Vám zdarma poskytnuta hustá síť poradenských míst po celé ČR. To už je nabídka, která se jen tak neodmítá. Navíc výhodný úvěr na bydlení od Raiffeisen stavební spořitelny má pevnou výši úrokové sazby a můžete ho kdykoliv splatit bez zbytečných sankcí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!