verze pro tisk

Adrenalinové dárky

2. listopad 2011

Hledáte dárek pro kamaráda, ale nevíte, co mu koupit? Má rád adrenalin? Pokud ano, tak pro vás máme hned několik nápadů. Ať si vyberete jakýkoliv, tak si můžete být jisti, že obdarovanému splníte jedno z tajných přání.

Adrenalinové dárky se nemohou srovnávat s hmotnými věcmi, které mají svoji trvanlivost. Tento typ dárku zůstává je na celý život. Málokdo si vzpomene, jakou dostal knížku, jaké tričko, atd., ale na zážitek nezapomene nikdo. Navíc jak již název napovídá, adrenalinové dárky ve vás zanechají hluboké vzpomínky, v nichž se bude kloubit strach a euforie.

Jaký adrenalinový zážitek zvolit?

Adrenalinových zážitků je více než dost, vybere si rozhodně každý. Mezi nejprodávanější patří zorbing, bojový výcvik, bungee dumping, střelba a tandemový seskok padákem. Pokud by vám tento seznam nestačil, tak neváhejte navštívit zážitkové dárky na internetu.

U adrenalinových dárků buďte opatrní. Rozhodně nejsou pro každého. Měli byste si být jisti, že obdarovaná osoba něco podobného chce, nebo na to má psychicky i fyzicky. U těchto dárků hrozí odmítnutí a jejich propadnutí. Váháte-li, zda ano, či ne, tak udělejte kompromis. Co taková rychlá jízda ve vodním člunu? Adrenalin v krvi rozproudí a bezpečnost zaručí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!