verze pro tisk

Bohemia Energy - dodavatel cenově výhodné energie

23. červenec 2012

Šetřit je potřeba všude, kde se dá. V posledních letech, kdy dochází k výraznému zdražování všech komodit, zboží a služeb, platí dvojnásob. Lidé se snaží šetřit opravdu na všem, kupují levnější potraviny, jezdí méně automobilem, hledají alternativní a levnější zdroje zábavy a také se snaží šetřit na energiích.

Šetření na energiích

Právě na energiích lze dobře poznat, že lidé mají snahu šetřit. Díky tomu, že zde došlo ke změně právní úpravy a již několik let je možné libovolně přestoupit k jinému dodavateli elektřiny či zemního plynu, mohou si domácnosti sjednat levnější energie. Kromě zaběhlých společností, kteří na trhu s dodávkami elektřiny či plynu působí již dlouhá léta, v poslední době vznikli také noví dodavatelé energií, kteří nabízejí mnohdy výrazně levnější plyn či elektřinu pro koncové zákazníky. V současné době zde působí už několik desítek dodavatelů. Pro laika tak nastává možná trochu paradoxní situace. Ví sice, že může změnit dodavatele plynu či elektřiny, dokonce ví i jak na to, ale v nabídkách jednotlivých společností už se přestává orientovat, takže si často vybere společnost, která mu ve skutečnosti lepší podmínky nenabízí. Proto je dobré si před samotnou změnou dodavatele řádně zmapovat situace a dozvědět se tak o tom, jací dodavatelé se opravdu vyplatí.

Bohemia Energy nakupuje elektřinu a plyn výhodně

Jednou ze společností, která se zabývá dodávkami plynu a elektřiny do domácností, je společnost Bohemia Energy. Ta patří už nějakou dobu mezi přední tuzemské dodavatele energií. Oproti mnoha jiným dodavatelům elektřinu vykupuje přímo na energetické burze, případě pak přímo od výrobců. To umožňuje nastavit nižší cenovou hladinu nežli konkurenční dodavatelé energií. V průměru jsou tyto ceny o zhruba 10 až 15 procent nižší než ty, které mají nastaveny dominantní dodavatelé energií. Domácnost tak ročně může ušetřit i několik tisíc korun, což je v době, kdy má stále více lidí hluboko do kapsy, velmi výrazná a nezanedbatelná úspora, o které již rozhodně stojí za to uvažovat.

Rychlá změna dodavatele energií

Společnost Bohemia Energy nabízí prostřednictvím svých internetových stránek velmi rychlou a snadnou změnu dodavatele. Stačí si jen najít poslední vyúčtování za plyn či elektřinu a spojit se s pracovníky společnosti, kteří vám oznámí, zda bude výhodné ke společnosti Bohemia Energy přejít, respektive jaké podmínky na vás v případě změny dodavatele energie čekají. Společnost Bohemia Energy si zakládá na osobním přístupu ke každému zákazníkovi, zákaznická péče je zde oproti mnohým konkurentům na nadstandardní úrovni.

Kde získat detailní informace

Dá se očekávat, že cena plynu či elektřiny půjde i v následujících letech strmě vzhůru. Pakliže si chcete sjednat levné energie, pak navštivte webové stránky společnosti Bohemia Energy, kde se dozvíte vše podstatné o tom, jak získat co nejlevnější dodávky plynu nebo elektřiny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 6x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Karel

pondělí, 29. červen 2015
14:55

Já už jsem u Bohemia Energy delší dobu, přepis jsme realizovali pomocí jejich zástupce, který slíbil prospěšnost tohoto přepisu, tak jsem to zkusil. Dnes už můžu referovat dobré zkušenosti s touto společností, protože se mi podařilo ušetřit asi deset procent, proto firmu doporučuji.


posted by: Karel (karel.orech(a)seznam.cz) [Odpovědět]