verze pro tisk

Efektivní prodej komerčních nemovitostí? Pomoc od commercial specialistů

19. říjen 2013

Stejně jako prodej soukromých objektů je také poměrně složité prodat komerční nemovitosti. Firma, která se hodlá zbavit svého objektu, musí nejprve zjistit skutečnou hodnotu nemovitosti a poté najít vhodného kupce, který bude ochoten cenu zaplatit. V dnešní době je však volných komerčních nemovitostí poměrně dostatek, takže najít vhodného investora či kupce nemusí být nijak snadné. Z tohoto důvodu je dobré se spojit s odborníky, kteří se v dané oblasti vyznají a jsou schopni najít potřebné kupce.

O společnosti RE/MAX COMMERCIAL

Zprostředkovatelské služby v oblasti prodeje komerčních nemovitostí poskytuje v tuzemsku již od roku 2012 společnost RE/MAX COMMERCIAL. Tato firma má však mnohem bohatší minulost, neboť v zahraničí působí již 40 let. V současné době pomáhá prodávat komerční nemovitosti ve více než 45 zemích po celém světě, kde má k dispozici přes 400 poboček. V nich působí přes 3.000 commercial specialistů.

Výhodný prodej nemovitostí

Co firmy získají tím, že budou spolupracovat se společností RE/MAX COMMERCIAL? Firma se především orientuje na malé a střední podnikatelské subjekty, které hodlají prodávat objekty, jež už nepotřebují.

Commercial specialisté nabízejí mimo jiné zprostředkovatelské služby pro vlastníky, kteří disponují komerčními nemovitostmi a hodlají je prodat, případně chtějí prodávat svůj obchodní podíl ve společnostech. Dále firma nabízí také poradenské služby. Díky spolupráci s RE/MAX COMMERCIAL mají mnohem větší šanci, je jejich komerční nemovitosti budou skutečně výhodně a rychle prodány.

Kontakt na RE/MAX COMMERCIAL

V případě, že se chystáte na prodej komerčních nemovitostí a chcete to provést efektivně a výhodně, pak kontaktujte RE/MAX COMMERCIAL, a to buď osobně na některé z poboček firmy, nebo prostřednictvím poptávkového formuláře, který naleznete na webu remax-commercial.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!